Meghan Markle wyznała prawdę na temat drugiej ciąży. Razem z Harrym przeżyli dramatyczne chwile

Meghan Markle
Meghan Markle

Meghan Markle po wielu spekulacjach na temat jej drugiej ciąży w końcu postanowiła zabrać głos. Takiego wyznania nikt się nie spodziewał. Okazuje się, że ona i Harry mają za sobą dramatycznie ciężkie chwile. Choć minęło już kilka miesięcy, wciąż ciężko jest im się z tym pogodzić. 

Meghan Markle i Książę Harry nieustannie goszczą na pierwszych stronach kolorowej prasy. Ostatnio bardzo głośno było o samotnym wyjeździe Amerykanki na krótkie wakacje, w związku z czym wielu już snuło domysły, że niedługo będziemy świadkami rozpadu ich małżeństwa. Z drugiej strony wszyscy głośno komentowali aktualny wygląd aktorki, który według wielu wskazywał na to, że para spodziewa się drugiego dziecka.

Mama Zenka Martyniuka zdradza, jak wyglądało jego dzieciństwo. W jakim otoczeniu dorastał gwiazdor disco polo?

Plotki na ten temat nie cichły, a baczni obserwatorzy przyglądali się wszystkim rzekomym wskazówkom, które by to potwierdzały. Wystarczyło, by Meghan założyła trochę szerszą kurtkę, a w sieci już pojawiały się jej zdjęcia z podpisami, że kamufluje coraz większy ciążowy brzuch. W końcu postanowiła przerwać milczenie i na dobre rozwiać wątpliwości i domysły.

Meghan Markle szczerze o sytuacji, jaka ich spotkała

Okazuje się, że plotki o ciąży poniekąd były uzasadnione, ponieważ małżeństwo rzeczywiście spodziewało się drugiego dziecka. Niestety w lipcu okazało się, amerykańska aktorka poroniła. Wyznaje, że ten nieszczęsny dzień rozpoczął się dla niej jak każdy inny. Nagle jednak źle się poczuła, a ból brzucha nasilił się do tego stopnia, że upadła na podłogę.

Emeryci będą mieć powód do radości. Od 1 grudnia wchodzą duże zmiany na ich korzyść

„Kilka godzin później, leżałam w szpitalnym łóżku, trzymając rękę męża. Czułam wilgoć jego dłoni, całowałam jego kostki, mokre od naszych łez. Patrzyłam na zimne, białe ściany szpitala przez zaszklone oczy. Próbowałam sobie wyobrazić, jak się z tego podniesiemy” – wyznaje Meghan Markle.

Sytuacja ta była dla nich naprawdę tragiczna, biorąc pod uwagę fakt, że wszyscy dookoła plotkowali na ten temat i gratulowali im drugiej ciąży, musiało to być dla nich bardzo bolesne przeżycie.

Jak będzie wyglądał Sylwester w tym roku? Adam Niedzielski z optymistyczną prognozą. "Nie mogę być taki nieludzki"