Blanka Lipińska niedługo zaskoczy nas nowym dziełem. To będzie definitywne pożegnanie z Baronem

Blanka Lipińska
Blanka Lipińska

Blanka Lipińska jakiś czas temu zakończyła swój głośny związek z Baronem. Początkowo celebrytka rozpaczała nad rozstaniem, jednak ostatnio zapewniała, że u niej wszystko w porządku. Wyznała, że już dawno pogodziła się z tym, że jest teraz sama. Okazuje się, że pracuje nad nową książką, która będzie swego rodzaju pożegnaniem z ukochanym. Główna postać ma być inspirowana właśnie nim. 

Blanka Lipińska chętnie dzieliła się w sieci kolejnymi etapami rozstania z ukochanym. Na jej profilu pojawiały się obszerne relacje z tego, jak zaraz po rozstaniu balowała w Egipcie, a po powrocie do rzeczywistości musiała pozbyć się rzeczy, które jej o nim przypominały.

Cezary Żak zachwycił fanów serialu "Miodowe lata". To stanie się tuż przed świętami!

Na Instagramie pokazywała, jak przerabia jego studio na swój gabinet, a ostatnio relacjonowała zmianę karoserii w samochodzie, ponieważ poprzednią zafundował jej właśnie Aleksander. Tabloidy rozpisywały się na temat jej rozpaczy, a wszystkim plotkom ona sama skrupulatnie zaprzeczała. Jak widać, nieudana miłość sprawiła, że natchnęła ją wena, którą teraz ma zamiar przelać na papier.

Blanka Lipińska pisze nową książkę

Dziennikarzom portalu Plotek udało się skontaktować z osobą z otoczenia celebrytki, która poinformowała, że ta jest w trakcie prac nad nową powieścią. Co zaskakujące, główny bohater ma być inspirowany właśnie Baronem. „Blanka pisze nową książkę. A że zawsze czerpała ze swojego życia, jej ostatnie doświadczenia ze związku z Aleksandrem też znajdą w niej odzwierciedlenie. W powieści będzie postać, do której ją zainspirował” – mówi rozmówca Plotka.

Boże Narodzenie 2020 - pogoda. W końcu będzie śnieg i biała Wigilia?

W swojej wypowiedzi podkreśla jednak, że gwiazda nie zamierza publicznie prać brudów i użalać się nad tym, jak było. Nie zamierza też zrobić z niego złego bohatera. Ma to być interesujący mężczyzna, czyli taki, jakiego widziała w Baronie na początku ich znajomości.

Powieści, których autorką jest Blanka Lipińska, z miejsca stały się hitem, można zatem spodziewać się tego, że ta również odniesie podobny sukces. Wielu z pewnością z samej ciekawości sięgnie po jej nowe dzieło.

Jak dziś wygląda Sandra, gwiazda disco lat 80.? Jej hity takie jak "Maria Magdalena" czy "Everlasting Love” znał każdy