Cezary Żak zachwycił fanów serialu „Miodowe lata”. To stanie się tuż przed świętami!

Cezary Żak
Cezary Żak

Cezary Żak aktywnie prowadzi swoje profile na portalach społecznościowych, gdzie dzieli się swoim prywatnym życiem. Ostatnio opublikował post, który zachwycił wszystkich fanów serialu „Miodowych lat”. Przed świętami czeka na nich nie lada niespodzianka. 

Cezary Żak zyskał ogromną sympatię widzów właśnie dzięki serialowi „Miodowe lata”. Mimo że mężczyzna ma na swoim koncie dość pokaźne portfolio aktorskie, to niewątpliwie większość kojarzy go właśnie z postacią Karola Krawczyka. Choć w 2004 roku zakończyła się produkcja serialu, to fani tak naprawdę nigdy o nim nie zapomnieli. Wielu z nich wciąż chętnie wraca do starych odcinków.

Jak dziś wygląda Sandra, gwiazda disco lat 80.? Jej hity takie jak "Maria Magdalena" czy "Everlasting Love” znał każdy

W porównaniu do innych seriali emitowanych przez Polsat, ten miał dość krótki staż, ale spodobał się widzom do tego stopnia, że wielu z nich do dziś nie może pogodzić się z jego końcem. Pod każdym postem, jaki udostępni na swoim profilu aktor i choć trochę nawiąże w nim do „Miodowych lat” fani od zadają mu mnóstwo pytań i z wypiekami na twarzach wyczekują odpowiedzi.

Cezary Żak zaskoczył wszystkich fanów serialu „Miodowe lata”

Ostatnio udostępnił fotografię ze studia nagraniowego. „A oto wieczorne zajęcie. Studio nagrań i klasyka bajek. Teatry zamknięte więc człowiek ima się wszystkiego” – napisał pod zamieszczonym zdjęciem. Od razu pojawiło się pod nim mnóstwo komentarzy internautów, którzy zapytali go, czy zaśpiewa „Pieśń strudzonego renifera”, którą na pewno każdy widz serialu doskonale kojarzy.

Ilona Felicjańska przeżywa trudne chwile. Nie tylko powrót do nałogu jest jej problemem

Ta kultowa piosenka stała się hitem świąt i zdecydowanie przypadła do gustu fanom serialu. Aktor postanowił odpowiedzieć zaciekawionym internautom i tym samym sprawił, że ich radości nie było końca. „Tak, przed świętami” – poinformował Cezary Żak.

Fani zatem nie mogą się doczekać, aż światło dzienne ujrzy odświeżone wykonanie tego hitu. Do świąt został jeszcze około miesiąc, zatem aktor ma jeszcze trochę czasu na przygotowanie solowej wersji utworu. Chyba że zdecyduje się nagrać go z pozostałymi aktorami, wtedy fani serialu „Miodowych lat” z pewnością ucieszyliby się jeszcze bardziej.

"Miodowe lata" wrócą na antenę Polsatu? Cezary Żak zamieścił wymowny wpis