Rozpaczliwe słowa Edyty Górniak. Polacy nie mogą w to uwierzyć

Edyta Górniak

Edyta Górniak od wielu tygodni nie może opędzić się od bezlitosnych ataków. Nadchodzą one zarówno ze strony postronnych internautów, jak i dziennikarzy czy nawet polityków. Gwiazda w końcu przerwała milczenie.

Dla wielu słowa, które wypowiedziała Górniak między innymi w kontekście wirusa czy szczepionek, były jak najbardziej na miejscu. Pojawiały się głosy, że „media ją zniszczyły, bo powiedziała prawdę”. Teraz jednak ci, którzy tak twierdzili, będą mocno zawiedzeni.

Kompletne zaskoczenie – Edyta Górniak zmienia retorykę

Wygląda bowiem na to, że legendarna piosenkarka przestraszyła się konsekwencji swoich słów. Z dnia na dzień zmienia zatem retorykę, by – wszystko na to wskazuje – spróbować odzyskać poważanie w oczach milionów fanów. To tłumaczenia rozpaczy, które mają odwrócić to, co stało się w ciągu ostatnich miesięcy?

Z Edytą Górniak jest bardzo źle. "Nie ma już nadziei"

Jak pisaliśmy kilka dni temu, Edyta Górniak nie miała już nadziei, że ktokolwiek będzie traktował ją poważnie po tym, jak wygłosiła serię politycznych, często abstrakcyjnych wręcz tez. Najwyraźniej jednak poddała się głębokiej refleksji lub skorzystała z porady fachowców od PR-u. Dziś bowiem… wypiera się swoich słów. Co konkretnie powiedziała?

Jak usłyszeliśmy w najnowszej transmisji wideo gwiazdy, „nie powiedziała, że ludzie nie chorują, że nie ma zakażeń, a w szpitalach leżą statyści”. – Powiedziałam coś zupełnie innego. Oczywiście, że wirus jest, mamy na to mnóstwo dowodów na całym świecie. Ludzie chorują i masowo umierają. Moim słowom został nadany inny sens, co było świadomą manipulacją – grzmi Górniak.

Leon Niemczyk za życia skrywał wiele sekretów. Dopiero teraz na jaw wychodzi, jaki był naprawdę

Edyta Górniak zapewnia ponadto, że jej słowa ktoś zmanipulował z premedytacją. Zaapelowała ponadto do wszystkich odbiorców, by nie dawali tak łatwo oszukać medialnej propagandzie. Edzia sprecyzowała także, że zachęcając do stosowania witamin m.in. z grupy B, C i D nie sugerowała, że wyleczą one wirusa, a pomogą w naturalny sposób wzmocnić odporność. – Nie ja to wymyśliłam – zastrzega zdenerwowana piosenkarka.

Kryzys Edyty Górniak

Zaledwie 9 listopada artystka zapowiedziała, że na długo zaszyje się w swojej górskiej posiadłości. Miała pozbyć się telefonu, komputera i innych urządzeń elektronicznych, które miałyby pozwolić jej kontaktować się ze światem zewnętrznym.

Fani byli zaniepokojeni. Wydawało się bowiem, że Edyta Górniak zerwie z nami wszystkimi kontakt na bardzo długo. Jednakże już od pierwszego dnia po ogłoszeniu dramatycznego komunikatu, gwiazda udzielała pojedynczych komentarzy, a teraz udziela się w swoich oficjalnych kanałach społecznościowych.