Julia Wieniawa wrzuciła na Instagram szokujące zdjęcie. W pośpiechu je usunęła

Julia Wieniawa

Jako jedna z najpopularniejszych influencerek w Polsce, Julia Wieniawa musi szczególnie uważać na to, co zamieszcza w sieci. Niestety, celebrytka zaliczyła kolejną wpadkę, przez co musiała w pośpiechu usunąć zdjęcie. Nam jednak udało się do niego dotrzeć.

Aktorka, która zasłynęła rolą w „Rodzince.pl”, od kilku lat spija w social mediach śmietankę. Otrzymuje najlepsze współprace, jej profil obserwują setki tysięcy zapatrzonych w nią fanów. Każdy zamieszczony przez nią wpis odbija się zatem szerokim echem.

Magda Gessler oszalała? Nie uwierzysz, za ile chce sprzedawać fanom chleb

Julia Wieniawa z mega-wpadką. Gwiazda na Instagramie zamieściła skandaliczne zdjęcie

W serwisie Instagram pojawiło się zdjęcie, na którym Wieniawa chwali się luksusowymi wakacjami. Nic w tym dziwnego, bowiem celebryci niemal codziennie udostępniają podobnej treści fotografie. Gwieździe Polsatu umknął jednak jeden, drobny szczegół.

[POST_Z link=https://plotto.pl/zatrwazajaca-prognoza-pogody-na-swieta-bozego-narodzenia-cala-polska-zasypana-sniegiem-w-grudniu-2020-czy-to-mozliwe/1256/]

Piękne widoki, drogie drinki i luksus o którym niejeden z nas może tylko pomarzyć. Julka postanowiła, że podzieli się z fanami zdjęciami ze swoich fenomenalnych wakacji za granicą. Niemal na każdym zdjęciu możemy zauważyć, że celebrytce uśmiech nie schodzi z twarzy. Razem z Nikodemem pływają, opalają się i zajadają smakołykami. Jednak w pewnym momencie Julia Wieniawa zdecydowała się opublikować fotografię na której trzyma w ręce rozgwiazdę – podaje serwis Plotto.pl.

Gdy tylko w mediach społecznościowych pojawiło się zdjęcie, na profilu celebrytki wybuchła burza. Wstrząśnięci internauci od razu pouczyli aktorkę, że nie powinna wyjmować rozgwiazdy z wody. Bowiem to stworzenie morskie bez wody osusza się i obumiera. Dłuższy pobyt poza wodą to dla niego gwarantowana śmierć.

Rozpaczliwe słowa Edyty Górniak. Polacy nie mogą w to uwierzyć

Julia Wieniawa absolutnie nie może pozwolić sobie na posądzenia o znęcanie się nad zwierzętami. Uchodzi bowiem za nowoczesną kobietę i regularnie angażuje się w lewicowe protesty w obronie mniejszości seksualnych, zwierząt czy przyrody. Celebrytka w pośpiechu usunęła zatem zdjęcie, gdyż – jak stwierdziła – nie chce się z nikim kłócić.