Krzysztof Jackowski niepokojąco o nadchodzącym roku. „Jestem przygnębiony, bo to nie będzie dobry rok”

Krzysztof Jackowski
Krzysztof Jackowski

Krzysztof Jackowski co jakiś czas zaskakuje nas swoimi przepowiedniami dotyczącymi tego, co ma się wydarzyć w przyszłości. Ostatnio zabrał głos na temat zbliżającego się nowego roku. Mężczyzna jest wyraźnie zmartwiony tym, co zobaczył w swojej wizji. Mamy czego się obawiać? 

Krzysztof Jackowski zasłynął swoimi dość kontrowersyjnymi wizjami. Mężczyzna regularnie prowadzi transmisje, podczas których zdradza, co zobaczył. Z uwagi na to, że koniec roku zbliża się wielkimi krokami, wielu widzów jasnowidza z Człuchowa z zaciekawieniem dopytuje go o to, co może się wydarzyć.

Magda Gessler oszalała? Nie uwierzysz, za ile chce sprzedawać fanom chleb

Jego wizje często przewidują najczarniejsze scenariusze, w związku tym ten również taki jest. Z niewiadomych przyczyn mężczyzna zawsze przewiduje najgorsze i co gorsza, czasami jego przepowiednie rzeczywiście się sprawdzają. Mamy jednak nadzieję, że po tym ciężkim 2020 roku, 2021 będzie nieco bardziej łaskawy, niż przedstawia go wizjoner. Mężczyzna przewiduje jakiś konflikt, który ma zacząć się jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia. Wyznaje jednak, że to będzie dopiero przedsmak tego, co ma się wydarzyć w kolejnych miesiącach.

[POST_Z link=https://plotto.pl/filip-chajzer-ze-smutkiem-poinformowal-o-chorobie-ojca-to-wyszlo-tak-nagle-nikt-sie-tego-nie-spodziewal/1252/]

Krzysztof Jackowski z przepowiednią na 2021 rok

„Jestem przygnębiony, bo to nie będzie dobry rok. Rola jasnowidza w tym okresie jest szalenie trudna, ponieważ wiele z was by chciało dat, konkretów ścisłych – to nie takie proste (…) Ten czas niedobry jest bardzo blisko, tak to wygląda” – zaczął niepokojąco.

Blanka Lipińska niedługo zaskoczy nas nowym dziełem. To będzie definitywne pożegnanie z Baronem

„Niby się trochę uspokaja z zarazą. Ja mam wrażenie, że przyjeżdża dużo wojska w Polsce. Że my będziemy w domach, a pełno wojska będzie chodziło na ulicach. (…) Ja mam bardzo dziwne wrażenie jedno. Jak gdyby ten rząd nie poprowadzi do końca tej kadencji. On zrzuci władzę z siebie. Ale uwaga – zamienione to będzie na wojsko. Był taki moment, że poczułem, jak wojsko przejmuje decyzyjność (…) Coś się stanie z praworządnością (…) Za kilka miesięcy normalność ta, którą mamy, będzie się wydawała fajną normalnością” – kontynuuje Krzysztof Jackowski.

Cezary Żak zachwycił fanów serialu "Miodowe lata". To stanie się tuż przed świętami!

Wielu widzów jasnowidza zaniepokoiło się, słysząc jego przepowiednie. My również mamy nadzieję, że nie przeniosą się one do rzeczywistości.