Magda Gessler oszalała? Nie uwierzysz, za ile chce sprzedawać fanom chleb

Magda Gessler chleb przepis

Magda Gessler robi w mediach społecznościowych wszystko, by jej biznesy doskonale kręciły się mimo pandemii. Tym razem oferuje fanom chleb własnej roboty. Jego cena jest jednak mocno zaskakująca. Choć przepis na wypieki restauratorki już od dawna krąży w sieci, to konsumenci chcą spróbować dania wprost spod ręki gwiazdy TVN.

„U Fukiera”, „Schronisko smaków”, „AleGloria” – to tylko te najbardziej znane biznesy Magdy Gessler. Restauratorka prowadzi ponadto wiele innych przedsięwzięć i okazjonalnie promuje swoje produkty w social mediach. Szczególnie aktywna jest na Facebooku i Instagramie.

To będzie dramatyczne Boże Narodzenie. Eksperci: pieniądze Polaków zagrożone

Chleb od znanej restauratorki – Magda Gessler zdumiewa cenami

Jak wiadomo, produkty oferowane przez gwiazdę „Kuchennych rewolucji” bywają – mówiąc oględnie – nie najtańsze. Chociażby cena pierogów u Gessler swego czasu wzbudziła ogromne kontrowersje. Teraz, gdy zbliża się okres przedświąteczny, gwiazda TVN oferuje swoim odbiorcom pieczywo.

Rozpaczliwe słowa Edyty Górniak. Polacy nie mogą w to uwierzyć

Można je nabyć w cenie dość zaskakującej. Wygląda bowiem, na to, że Magda Gessler spodziewała się większego zainteresowania swoimi wypiekami. Na jej stronie internetowej ceny szybują w dół… nawet o połowę. I to właśnie o niemal 50 proc. taniej można kupić chleb w „Schronisku smaków”. Co na ten temat pisze sama Gessler?

Nie tylko kwaśnica… Pyszny chlebuś żytni na zakwasie również 50 proc. taniej! To coś więcej, niż zwykły chleb. Takiego w sklepie nie dostaniecie. Całkowicie naturalny, pieczony z trzech rodzajów mąki żytniej: 700, 1400 i 2000. To coś dla miłośników tradycyjnych smaków – reklamuje swój produkt Magda Gessler.

Jak dziś wygląda Sandra, gwiazda disco lat 80.? Jej hity takie jak "Maria Magdalena" czy "Everlasting Love” znał każdy

[POST_Z link=https://plotto.pl/skandaliczne-zachowanie-julii-wieniawy-podczas-wakacji-gdy-prawda-wyszla-na-jaw-celebrytka-pospiesznie-usunela-dowody/1221/]

Okazuje się, że jego cena to zaledwie… 6 zł. Wcześniej kosztował drugie tyle, lecz nie znalazło się wystarczająco wielu nabywców.

Magda Gessler chleb przepis

Oficjalnym powodem przeceny jest oczywiście Black Week. Nie ulega jednak wątpliwości, że – gdyby chleb sprzedawał się dostatecznie dobrze za 12 złotych – to kosztowałby 12 złotych. Faktem jest, że Gessler zbijała niesamowitą fortunę na początku swojego prosperity w mediach społecznościowych. Z czasem jednak liczba produktów, biznesów i częstotliwość ich reklamowania była tak duża, że ludziom zainteresowanym działalnością Magdy Gessler nieco to wszystko spowszedniało.

Dziś Magda Gessler już tylko odcina ostatnie kupony ze swojej popularności.