Mateusz Borek zachwycony. Chodzi o okładkę „Przeglądu Sportowego” [FOTO]

Mateusz Borek

Mateusz Borek, znany komentator sportowy, wyraził swój zachwyt okładką „Przeglądu Sportowego”. Dziennikarze gazety postanowili bowiem upamiętnić za jej pomocą Diego Maradonę. Wybitny piłkarz zmarł 25 listopada na atak serca.

Śmierć Diego Maradony zasmuciła środowisko piłkarskie. Choć wszyscy mieli świadomość, że życie Diego było wieczną huśtawką i tak jego odejście było dużym zaskoczeniem. Argentyńczyk zmarł 25 listopada na atak serca. Wcześniej trafił do szpitala, jednak nie udało się go uratować.

Dziś media, zarówno tradycyjne, jak i internetowe, wspominają wybitnego zawodnika. Specjalną dedykację przygotował „Przegląd Sportowy”, który umieścił Diego Maradonę na okładce swojej gazety. Ta została doceniona z kolei przez argentyńskie medium „Clarin”, które wspomniało o niej w swojej publikacji.

Głos ws. okładki zabrał również Mateusz Borek. Dziennikarz jest zachwycony hołdem, który Argentyńczykowi oddał „PS”. Zamieścił na Twitterze wpis, który oddaje jego uznanie w stosunku do grafika gazety.

Mateusz Borek zachwycony okładką „PS”. Bje brawo

Borek zamieścił na Twitterze wpis, w którym odniósł się do okładki „PS”. Zamieścił krótki wpis, który wyraźnie oddaje jednak jego uznanie dla pracy całej redakcji.

Pod wpisem Borka zaroiło się oczywiście od komentarzy. Internauci, podobnie jak Mateusz Borek, byli zachwyceni hołdem złożonym „Boskiemu Diego”.

Diego Maradona miał 60 lat. Dziś opłakuje go cały świat. Piłkarz był bowiem prawdziwą legendą światowego futbolu. Legendą Mistrzostw Świata, a także klubów takich jak m.in. Argentinos Juniors, Boca Juniors, FC Barcelona czy SSC Napoli. Dla kibiców tego ostatniego klubu „Boski Diego” był prawdziwym bogiem. Ukochali go i dziś – po jego nagłym odejściu – nie mogą się pozbierać. Wielu z nich publikuje w sieci wpisy, w którym opłakuje wybitnego piłkarza. Krótki, aczkolwiek bardzo wymowny komunikat zamieścił również włoski klub.