„Miodowe lata” wrócą na antenę Polsatu? Cezary Żak zamieścił wymowny wpis

Miodowe Lata Polsat Cezary Żak Artur Barciś

Fani serialu „Miodowe lata” zacierają ręce. Czyżby Polsat miał zamiar wznowić produkcję kultowej serii, w której główne role odgrywali Cezary Żak i Artur Barciś? W sieci robi się na ten temat coraz głośniej.

Pozostały nam już tylko archiwalne odcinki „Miodowych lat”. Prace nad sitcomem zakończyły się bowiem już ponad 15 lat temu. Nadal jednak tytuł ten cieszy się sporym gronem fanów – również wśród młodych ludzi. Świadczy to tylko o jego fenomenie.

Cezary Żak zamieścił wpis o „Miodowych latach”. Polsat ugnie się pod presją fanów?

W ostatnim czasie na Facebooku pojawiła się grupa zrzeszająca fanów serialu „Miodowe lata”. Jej społeczność rozrasta się w imponującym tempie. Jednymi kieruje nostalgia, gdyż produkcję oglądali w latach 90. Inni – ci młodsi – zachwycają się hitowym serialem Polsatu, regularnie oglądając w internecie archiwalne odcinki.

Pamiętacie Pamelę Marszałek z "Miodowych lat"? Na najnowszym nagraniu jej nie poznacie

Tak czy owak, większość z tych wszystkich osób niemalże zna na pamięć wszystkie odcinki sitcomu. Coraz częściej pojawiają się zatem pomysły, by zwrócić się do telewizji Polsat z błagalnymi listami o wznowienie prac nad „Miodowymi latami”. Na kolejne wiadomości od fanów zareagował sam Cezary Żak, który wkroczył właśnie na Instagram. Obok niego miałby zagrać, rzecz jasna, Artur Barciś. Ten sam, z którym występował w serialu „Ranczo„, którego powrotu również chcą miliony fanów. Co napisał Żak?

Barciś i spółka w nowej serii? Serialowy Karol Krawczyk w nostalgicznym wpisie

Co chwilę dostaję takie archiwalne fotki. Ale to miłe – przekazał Cezary Żak, załączając zdjęcie z Arturem Barcisiem. To stopklatka z serialu „Miodowe lata”. Nie ulega wątpliwości, że po dwóch dekadach nostalgia dosięga nie tylko fanów, ale i aktorów.

Trudne chwile w domu Cezarego Żaka. Razem z żoną ukrywali to przed mediami
Rozpaczliwe słowa Edyty Górniak. Polacy nie mogą w to uwierzyć

Miodowe Lata Polsat Cezary Żak Artur Barciś

Chyba każdy Polak – niezależnie czy ma 25, czy może 50 lat – ma sentyment do serialu „Miodowe lata”. Była to bowiem jedna z pierwszych tak udanych produkcji telewizji Polsat. Całe rodziny spędzały wieczory przed telewizorami, gdy emitowany był ten hit. Dziś uczestniczący w nim aktorzy są już znacznie bardziej doświadczeni i zdążyli wcielić się w dziesiątki innych ról. Na szczęście jednak wszyscy… żyją. W przeciwieństwie do wielu, którzy grali chociażby w „Ranczu”. Nic więc dziwnego, że fani chcieliby zobaczyć jeszcze jedną odsłonę, po „całkiem nowych latach miodowych”, swojego ulubionego serialu.