Burza w sieci po finale „Top Model”. „Zmywanie naczyń dostarcza mi większej rozrywki niż ten pseudofinał”

Top Model
Top Model

Program „Top Model” wczoraj dobiegł końca. Tak jak każdego roku finał dostarczał wiele emocji, tak w tym roku czegoś zabrakło. Widzowie są zniesmaczeni tym, co zobaczyli podczas emisji ostatniego odcinka. Zdecydowanie zabrakło przygotowania. 

Tegoroczny finał programu „Top Model” pozostawia wiele do życzenia. Od samego początku widzom rzucił się w oczy brak przygotowania, przez co wszystko wyglądało dość komicznie. Już na samym początku widzom nie spodobał się fakt, że wykluczonego uczestnika programu powycinano z każdych urywek programu. Kiedy na ekranach mieliśmy okazję zobaczyć małe streszczenie tego, co działo się przez cały sezon, mogliśmy odnieść wrażenie, jakby Dominica w ogóle nigdy nie było w programie. Wielu uważa to zagranie za słabe i mało profesjonalne.

Arkadiusz Milik zamieścił zdjęcie z Maradoną. Kibice poruszeni

Oglądający program od razu zwrócili uwagę również na to, że finał jest bardzo chaotyczny. Ze strony prowadzących co chwilę były jakieś pomyłki. Podobnie z resztą ze strony technicznej, co także nie wyglądało najlepiej. Podsumowując, wszystko wyglądało jak przygotowane na ostatnią chwilę.

Burza w sieci po finale „Top Model”

Widzom nie spodobało się również to, że wypowiedzi niemieckiego jurora nie zostały przetłumaczone. Joanna Krupa nieudolnie próbowała streszczać jego słowa. O ile dla widzów, którzy biegle mówią po angielsku, nie stanowiło to problemu, tak dla tych, którzy radzą sobie z nim trochę gorzej, już tak.

Kamil Grosicki załamany. Zamieścił wzruszający wpis

„Poziom finału to żenada” – komentują oburzeni internauci. Już w trakcie trwania finału na profilu programu „Top Model” pojawiało się mnóstwo komentarzy widzów, którzy nie kryli swojego oburzenia tym, co widzą na ekranach. „Większe emocje odczuwałam w tym roku na grzybobraniu! Również zmywanie naczyń dostarcza mi większej rozrywki niż ten pseudofinał, który jest tak naciągany, że aż nie wiem do czego porównać. Muzyka to dno, oświetlenie porażka, wszystko nudne – bez polotu, bez pomysłu” – pisze kolejna osoba.

Ten finał programu „Top Model” z pewnością jeszcze przez długi czas będzie szeroko komentowany w sieci. Widzowie twierdzą nawet, że czegoś tak słabego już dawno nie widzieli.

Ewa Minge opowiedziała o traumatycznych przeżyciach z przeszłości. Przy okazji zwróciła się z apelem do innych