Doda w szczerym wyznaniu o swoim życiu seksualnym. „Uczyłam się seksu sama ze sobą”

Doda
Doda

Doda raczej rzadko wypowiada się na temat swojego prywatnego życia, a co dopiero na temat seksu. Swoje życie intymne trzyma w tajemnicy, choć nie zawsze tak było. Kiedyś zdobyła się na szczere wyznanie o swoim życiu seksualnym i opowiedziała o tym, czym było dla niej współżycie z kobietą i co lubi w łóżku. 

Doda bardzo zmieniła się na przestrzeni lat. Kiedyś była jedną z najbardziej kontrowersyjnych gwiazd w Polsce. Dzięki swojemu temperamentowi udało jej się przetrwać w czasami okrutnym świecie show-biznesu. Nieustannie była na językach wszystkich, często za sprawą swojego kontrowersyjnego zachowania.

Polacy się wściekną. TVP znowu otrzyma kolosalne pieniądze

Podczas jednego z wywiadów opowiedziała o swoim pierwszym razie z kobietą. Z perspektywy czasu zauważa, że to było dla niej cenne doświadczenie. Uważa nawet, że każda kobieta powinna tego spróbować. Między innymi dzięki temu właśnie przekonała się, że nigdy nie będzie lesbijką, pomimo tego, że kobieta, z którą spała, była dla niej pociągająca.

Doda w szczerym wyznaniu o swoim życiu seksualnym

Uczniowie nie wrócą tak szybko do szkół. Minister edukacji wydał nowe rozporządzenie

Gwiazda podkreśliła, że najlepszym sposobem na poznanie własnego ciała i tego, co sprawia nam przyjemność, jest masturbacja. Według niej to może kobietom pomóc w osiągnięciu pełnej satysfakcji z pożycia z partnerem. Mężczyzna choćby był nie wiadomo jak dobrym kochankiem, sam nie będzie w stanie jej zadowolić, jeśli ona sama nie wie, co sprawia jej największą przyjemność.

„Uczyłam się seksu sama ze sobą. Jeśli kobieta nie potrafi dać sobie sama rozkoszy, to nie potrafi też dobrze nakierować mężczyzny” – wyznaje. Opowiedziała również o tym, co sama lubi w łóżku. „Nienawidzę rutyny ani w życiu, ani w łóżku. W ogóle mi się nie chce kochać, jak mam ciągle robić to samo, w tej samej pozycji” – podkreśla Doda.

Sylwester 2020. Premier Morawiecki zabrał głos, koniec nadziei

„Lubię słowa. Podnieca mnie męski, niski głos. Lubię mówić w trakcie seksu, nie kocham się w ciszy. Jeszcze działa na mnie zapach. Zdobywa się mnie przez ucho i przez nos. Lubię oglądać filmy erotyczne, pornograficzne, chętnie oglądam gazetki ze zdjęciami” – wyznaje gwiazda

[POST_Z link=https://plotto.pl/pekniecie-ze-smiechu-gdy-zobaczycie-nowe-zdjecie-uczestnika-gogglebox-przed-telewizorem-wyglada-jak-shrek/1277/]