Hejt Park: Kanał Sportowy zapowiada tajemniczego gościa. Mamy podejrzenia!

Hejt Park

Kanał Sportowy i jego sztandarowy program „Hejt Park” biją rekordy popularności. Ma to oczywiście związek z ciekawymi gośćmi, którzy odwiedzają studio. Piątkowe wydanie programu zapowiada się niezwykle interesująco. 

Podczas niedawnego programu Hejt Park, który na antenie Kanału Sportowego prowadził Michał Pol, padła ciekawa informacja. Dziennikarz zapowiedział bowiem, że w najbliższym wydaniu programu, zaplanwanym na piątek 27 listopada, „odpali się” prawdziwa bomba.

Pol miał na myśli gościa, który odwiedzi studio Kanału Sportowego. Prowadzący za nic w świecie nie chciał zdradzić jednak, kto jest tą tajemniczą osobą. Nie ujawnił tego nawet wtedy, gdy dopytywał go o to jego ówczesny rozmóca, stand-uper Łukasz „Lotek” Lodkowski.

Teraz włodarze Kanału Sportowego postanowili jednak uchylić nieco rąbka tajemnicy. Na Twitterze opublikowali bowiem fotografię, która daje pewne przypuszczenia, co do tego, kto może odwiedzić w studiu Mateusza Borka.

Hejt Park: tajemniczy gość. Chyba wiemy, kto to

Na profilu społecznościowym Kanału Sportowego w serwisie Twitter pojawiła się wymowna grafika. Widzimy na niej Mateusza Borka, który jednak nie do końca przypomina siebie. Dziennikarz ma bowiem dość nietypową fryzurę oraz zarost, którego przecież zwykle nie nosi.

Twrócy grafiki chcieli zapewne nawiązać w ten sposób do wizerunku gościa, który wspólnie z Borkiem zasiądzie w studiu Kanału Sportowego. Jednocześnie nadal nie zdradzili jego nazwiska. My mamy już jednak pewne podejrzenia, co do jego tożsamości. Świadczy o tym zresztą wpis Michała Pola, który znalazł się pod wspomnianą grafiką.

Wiele wskazuje więc na to, że Mateusza Borka odwiedzi… znany detektyw, Krzysztof Rutkowski. To spora niespodzianka, ponieważ showman, bo tak chyba należy go nazwać, ostatnio nie udzielać się w mediach. Znaki na niebie i ziemi wskazują jednak, że w programie Hejt Park będzie miał okazję przypomnieć się widzom i swoim fanom, których przecież ma sporo.

Początek programu Hejt Park w piątek 27 listopada na kanale YouTube Kanału Sportowego.