Karolina Korwin-Piotrowska krytykuje wczorajsze wystąpienie Górniak w Polsacie. „Dno”

Karolina Korwin-Piotrowska
Karolina Korwin-Piotrowska

Karolina Korwin-Piotrowska również postanowiła skomentować wczorajszy wywiad Edyty Górniak, która była gościem w programie „Gość Wydarzeń”. Razem z nią pojawił się także Główny Inspektor Sanitarny dr Marek Posobkiewicz. Widzom nie spodobało się to, co zobaczyli.

Karolina Korwin-Piotrowska postanowiła odnieść się do wczorajszych wydarzeń. Od momentu emisji programu w sieci zawrzało od komentarzy na temat tego, jak wypadła w nim Edyta Górniak. Piosenkarka ostatnio chętnie udzielała się na swoim profilu w kwestii negowania obecnej sytuacji, co wzbudzało spore kontrowersje. Później tłumaczyła się, że jej słowa zostały źle zinterpretowane i tak naprawdę miała na myśli coś zupełnie innego.

Czym dziś zajmuje się Klaudia z serialu "Ranczo"? Nieprawdopodobne, jak się zmieniła

Tym bardziej zdziwiła jej obecność w programie „Gość Wydarzeń”. Drugim gościem był dr Marek Posobkiewicz, który po kontrowersjach związanych z wypowiedziami Górniak postanowił ją sparodiować. Taka konfrontacja wzbudzała zatem spore zaciekawienie widzów, choć znacznej ich części nie przypadł ten pomysł do gustu.

Karolina Korwin-Piotrowska ostro o zaproszeniu Górniak do Polsatu

Bohaterka programu "Królowe życia", Sylwia Peretti wie, jak rozgrzać swoich fanów. Pokazała zdjęcie w samej bieliźnie, co za widok!

Po emisji programu widzowie niemal od razu zaczęli w sieci komentować to, co się wydarzyło. Wielu z nich zasugerowało, że wolałoby, by ludzie z takimi poglądami, jak piosenkarka nie dostawali czasu antenowego na głoszenie swoich bredni. „Jej wiedza na temat COVID-19 jest na poziomie hymnu, który zaśpiewała na Mundialu w Korei i Japonii” – komentuje jeden z internautów.

Głos postanowiła zabrać również dziennikarka, której także nie spodobał się pomysł Polsatu. „Skretyniałe media najpierw dla kasy i taniego poklasku lansują narodowców, faszystów, gwalcicieli, przemocowców, a teraz to. Idiokracja i debilokracja w rozkwicie. Dno” – napisała na swoim profilu.

Korzystasz ze Spotify? Twoje dane mogą być w niebezpieczeństwie. Radzimy, jak się przed nim uchronić

To jednak nie wszystko, ponieważ Karolina Korwin-Piotrowska postanowiła udostępnić jeszcze jedną grafikę na swoim profilu. W niej także odniosła się do wczorajszej sytuacji. „Jakie to szczęście, że o COVID nie muszę rozmawiać celebrytami. Jakie to szczęście, że o tym, co nas czeka, jaki będzie świat i my w nim, rozmawiam z mądrymi ludźmi” – napisała.

[POST_Z link=https://plotto.pl/malgorzata-rozenek-zaliczyla-mega-wpadke-przed-kamerami-teraz-wszyscy-wiedza-ze-do-damy-jej-daleko/1303/]