Katarzyna Zielińska zdecydowała się na odważną metamorfozę. Wzrok internautów przykuło jednak coś innego, niż jej nowa fryzura

Katarzyna Zielińska
Katarzyna Zielińska

Katarzyna Zielińska ostatnio pochwaliła się zdjęciem z nową fryzurą. Gwiazda zdecydowała się na odważną metamorfozę, co zdecydowanie odświeżyło jej dotychczasowy wygląd. Trzeba przyznać, że taka długość włosów bardzo jej pasuje. Nie tylko nowa fryzura przykuła uwagę internautów, są zachwyceni czymś zupełnie innym. 

Katarzyna Zielińska na swoim Instagramie chętnie dzieli się z fanami prywatnym życiem. Aktorka relacjonuje, co się u niej dzieje. Ostatnio postanowiła również iść z prądem i założyła nawet konto na popularnej platformie, Tik-Tok. Tam zamieszcza krótkie zabawne nagrania, które rozbawiały internautów do łez.

Gwiazda serialu "Przyjaciółki" nigdy o tym nie wspominała. Po latach na jaw wyszedł skrywany przez nią małżeński sekret

Większość kojarzy ją z krótkimi włosami, ponieważ przez długi czas właśnie takie miała. Zawsze dbała o to, by były idealnie podcięte. Teraz jednak zdecydowała, że zapuści włosy. W takiej odsłonie jeszcze jej nie widzieliśmy, dlatego wielu fanów jej idealnej krótkiej fryzury było w szoku. Oprócz tego postawiła również na zmianę koloru, dzięki czemu wygląda teraz dużo bardziej promiennie.

Katarzyna Zielińska pokazała się w nowej odsłonie

Kiedy przestaną obowiązywać godziny dla seniorów? Tego dnia wielu nie może się doczekać

Jedna z fanek aktorki przewiduje, że nowy kolor jest zapowiedzią stopniowego powrotu do blondu. Gwiazda postawiła na dużo jaśniejszy niż dotychczas odcień rudości, co sprawiło, że jej zielone oczy nabrały jeszcze większego blasku. To właśnie one najbardziej rzuciły się w oczy internautom.

„Magiczne te oczy”, „Ale ma Pani oczy magnetyczne”, „Kocham te Twoje oczyska”, „Czy te oczy mogą kłamać” – rozpisują się internauci pod zdjęciem gwiazdy. Jak widać, jej nowy wygląd bardzo im się spodobał i co najważniejsze, podkreślił jej naturalne piękno.

Agata Młynarska zmaga się z okropną chorobą. Cierpią na nią miliony Polaków

Aktorka może cieszyć się ogromną popularnością. Widzowie uwielbiają ją nie tylko za jej talent aktorski i wspaniałe role, które odegrała. Katarzyna Zielińska zaskarbiła sobie ich sympatię również dzięki swojemu niebywałemu poczuciu humoru i dystansie do siebie samej. Duża część widzów uwielbia przyglądać się temu, co wstawia na prywatny profil. Dzięki temu fani mają możliwość poznania swojej idolki z nieco innej strony.

[POST_Z link=https://plotto.pl/fani-365-dni-zostali-powaznie-oszukani-blanka-lipinska-tlumaczy-w-sieci-cala-prawde-sama-nie-wie-jak-do-tego-doszlo/1295/]