Lech Poznań przegrywa w ostatniej minucie. Kibice wściekli [KOMENTARZE]

Lech Poznań

Lech Poznań przegrał we wczorajszym meczu Ligi Europy ze Standardem Liege. Kolejorz musiał uznać wyższość gosodarzy pomimo tego, że prowadził 1-0, a rywale przez długi czas grali w dziesiątkę.

To nie był udany wieczór dla Lecha Poznań. Podopieczni Dariusza Żurawia na belgijskiej ziemi zanotowali bowiem szalony mecz. Najpierw prowadzili 1-0, ale ostatecznie musieli uznać wyższość swoich przeciwników. Najbardziej bolesne jest to, że zwycięskiego gola Standard Liege zdobył w ostatniej minucie spotkania.

To trzecia porażka Kolejorza w tegorocznych rozgrywkach grupowych Ligi Europy. Przez długi czas wydawało się jednak, że ekipa z Poznania wywiezie z Liege korzystny rezultat. Niestety, rzeczywistość znów zweryfikowałą oczekiwania.

Mecz, w którym o punkty walczył Lech Poznań obserwowało wielu kibiców. Po końcowym gwizdku wielu z nich było wściekłych. Dali temu wyraz w mediach społecznościowych publikując rozmaite wpisy.

Lech Poznań przegrywa. W sieci mnóstwo komentarzy

Poznaniacy zapewnili swoim kibicom oraz sympatykom prawdziwy rollercoaster. Najpierw bowiem wyszli na prowadzenie i rozbudzili ich nadzieje, a następnie koncertowo roztrwonili zaliczkę. Nic więc dziwnego, że po zakończonym spotkaniu w sieci zawrzało. Pojawiło się wiele komentarzy, które nie stawiają w najlepszym świetle Dariusza Żurawia oraz jego ekipy.

Podobnych wpisów było oczywiście znacznie wiecej. Lech Poznań musi zebrać się w sobie i poważnie porozmawiać wewnątrz zespołu. Wczorajszy miał bowiem wyjątkowo kuriozalne zakończenie.