Czym dziś zajmuje się Klaudia z serialu „Ranczo”? Nieprawdopodobne, jak się zmieniła

Ranczo
Ranczo

„Ranczo” to serial, który cieszył się niewyobrażalną popularnością. Widzowie uwielbiali śledzić losy mieszkańców wsi Wilkowyje, dlatego wieść o zakończeniu serialu wiązała się dla nich z ogromnym smutkiem. Aktorzy, którzy przez lata pracowali razem na planie, poszli swoimi ścieżkami. Czym dziś zajmuje się Klaudia? 

Serial „Ranczo” przez 10 lat rozbawiał widzów, którzy z niecierpliwością wyczekiwali każdego nowego odcinka. W 2016 roku wyemitowano ostatni odcinek, a fani na samą myśl o zakończeniu produkcji pogrążyli się w smutku. Wielu z nich domagało się kontynuacji, o czym wielokrotnie przypominali producentom za pomocą wiadomości. Niestety jakiś czas temu aktorka wcielająca się w Klaudię, czyli Marta Chodorowska rozwiała wszelkie domniemania na temat kontynuacji serialu.

Bohaterka programu "Królowe życia", Sylwia Peretti wie, jak rozgrzać swoich fanów. Pokazała zdjęcie w samej bieliźnie, co za widok!

Udostępniła stare zdjęcie z planu, pod którym napisała: „Ten czas już nie wróci. „Ranczo” nie wróci a my rozbiegliśmy się po innych produkcjach. (…) Z Klaudią już się pożegnałam. Szaleje w Wilkowyjach, jako Wójtowa zapewne. Nie wracam już do niej” – napisała na swoim profilu aktorka.

Co dziś dzieje się z Klaudią z serialu „Ranczo”?

Korzystasz ze Spotify? Twoje dane mogą być w niebezpieczeństwie. Radzimy, jak się przed nim uchronić

Kobieta po zakończeniu produkcji emitowanej przez TVP postanowiła zaangażować się w inne projekty. Nie zrezygnowała ze swojej aktorskiej kariery i nadal realizowała się w tym kierunku. Grywała epizodyczne role w takich serialach jak „Komisarz Alex”, „Za marzenia” czy „Na dobre i na złe”. Ostatnio gra również w popularnym serialu „Korona Królów”, gdzie wciela się w rolę Hanki z Korczyna.

Dziś kobieta ma 39 lat. W 2014 roku urodziła syna, Władysława. Chłopiec jest jej jedynym synem. Aktorka prowadzi profil na Instagramie, gdzie zgromadziła ponad 16 tysięcy obserwujących. Mimo że „Ranczo” już dawno dobiegło końca, to większość jej obserwatorów to właśnie fani tej produkcji.

Katarzyna Zielińska zdecydowała się na odważną metamorfozę. Wzrok internautów przykuło jednak coś innego, niż jej nowa fryzura

Marta Chodorowska chętnie zamieszcza zdjęcia ze swojego prywatnego życia, na których można zauważyć, jak bardzo się zmieniła. To właśnie na tej platformie nawiązuje również kontakt ze swoimi fanami. Często odpowiada na ich komentarze i relacjonuje, jak mija jej dzień.

[POST_Z link=https://plotto.pl/malgorzata-rozenek-zaliczyla-mega-wpadke-przed-kamerami-teraz-wszyscy-wiedza-ze-do-damy-jej-daleko/1303/]