Bohaterka programu „Królowe życia”, Sylwia Peretti wie, jak rozgrzać swoich fanów. Pokazała zdjęcie w samej bieliźnie, co za widok!

Królowe życia
Królowe życia

Sylwia Peretti jest jedną z nowych bohaterek programu „Królowe życia”. Kobieta dołączyła do reality-show w tym sezonie i szybko zyskała sympatię widzów. Ostatnio pochwaliła się na swoim profilu zdjęciem w samej bieliźnie, co rozgrzało jej fanów do czerwoności. 

Program „Królowe życia” od samego początku cieszy się dużą oglądalnością. Widzowie chętnie zasiadają przed ekranami telewizorów, żeby śledzić losy swoich ulubionych bohaterów. Nowi uczestnicy programu szybko zyskali sympatię widzów reality show. Ich szalone życie zdecydowanie przypadło im do gustu.

Korzystasz ze Spotify? Twoje dane mogą być w niebezpieczeństwie. Radzimy, jak się przed nim uchronić

Jedną z nowych bohaterek jest Sylwia Peretti. Kobieta jest silną i niezależną kobietą, która wraz z ukochanym prowadzi własny biznes. Dla damskiej części widzów niewątpliwie jest poniekąd inspiracją. Jej styl i klasa, ale i przede wszystkim pracowitość, motywuje innych do zmian. Kobieta aktywnie prowadzi swój profil na Instagramie, gdzie regularnie zamieszcza zdjęcia. Duża część widzów, którzy są zaciekawieni, co dzieje się u niej poza programem, śledzi jej profil.

Katarzyna Zielińska zdecydowała się na odważną metamorfozę. Wzrok internautów przykuło jednak coś innego, niż jej nowa fryzura

Gwiazda programu „Królowe życia” na odważnych zdjęciach

W programie już niejednokrotnie mieliśmy okazję zobaczyć ją w skąpych ubraniach, czy nawet w stroju kąpielowym. Mimo to za każdym razem zachwycamy się jej ciałem. Kobieta jest bardzo pewna siebie i chętnie pokazuje swoje atuty. Może się pochwalić nienaganną sylwetką, nad którą wciąż pracuje. Takiego ciała z pewnością pozazdrościła jej niejedna kobieta, a niejeden mężczyzna marzył o takiej kobiecie.

Hejt Park: Kanał Sportowy zapowiada tajemniczego gościa. Mamy podejrzenia!

Patrząc na jej figurę, aż trudno uwierzyć, że urodziła dziecko. Wielu uważa nawet, że przy swoim synu wygląda jak jego siostra, albo koleżanka. Sylwia Peretti dba o swój wygląd i o to, by zawsze świetnie się prezentować. Jak widać, świetnie jej to wychodzi.

Ostatnio gwiazda programu „Królowe życia” chwaliła się zabiegami, jakie wykonuje w trosce o zachowanie pięknej sylwetki. Postanowiła zatem pokazać efekty i zamieściła odważne zdjęcie na swoim profilu. Zobaczcie, jak wygląda! Prawdziwa petarda!

[POST_Z link=https://plotto.pl/lara-gessler-wybrala-sie-z-malutka-corka-nad-morskie-oko-nie-zgadniecie-jak-dostaly-sie-na-miejsce-zdjecie/1300/]