Rutkowski powiedział, jak zginął Andrzej Lepper. Polacy nie mogą w to uwierzyć

Krzysztof Rutkowski Andrzej Lepper śmierć

Andrzej Lepper nie targnął się na własne życie, a zginął z rąk osób trzecich? Ta teoria zyskała w Polsce dużą popularność. Zresztą niemal od razu po śmierci polityka zaczęły pojawiać się wątpliwości. Dziś do sprawy odnosi się detektyw Krzysztof Rutkowski.

  • Najpopularniejszy polski detektyw wyjaśnił, na ile prawdopodobna jest teza o zabójstwie Andrzeja Leppera
  • Czy Donald Tusk i jego ludzie mogli mieć cokolwiek wspólnego z tragedią lidera Samoobrony?
  • W Kanale Sportowym Rutkowski grzmiał na temat wagi słów Leppera wypowiedzianych w Sejmie
  • Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na stronie głównej Otopress.pl

Szczególnie wśród Polaków usposobionych konserwatywnie nie brakuje osób, które nie wierzą w samobójczą śmierć lidera Samoobrony. Bardzo głośno było między innymi o nie włączonych przez prokuraturę do materiału dowodowego śladów pozostawionych przez osoby trzecie w gabinecie Leppera. Wymiar sprawiedliwości nie podjął jednak decyzji o ponownym zbadaniu sprawy.

Oto, jak Zenek Martyniuk potraktował swoją mamę. TVP publikuje szokujące nagranie
Onet: możliwa zmiana premiera. "Udało się przekonać Kaczyńskiego"

Andrzej Lepper z dziećmi

Krzysztof Rutkowski: Andrzej Lepper zamordowany? Detektyw wyjaśnia

W piątek najbardziej znany polski detektyw, w rozmowie z Mateuszem Borkiem na Kanale Sportowym, odniósł się do teorii mówiącej, że Andrzej Lepper został zamordowany. Ci, którzy twierdzą, że nie było to samobójstwo, wskazują w stronę ludzi, którym szef Samoobrony zagrażał. Miał rzekomo posiadać „kwity” na tak ważnych dziś polityków jak Donald Tusk. Na ile ta teoria ma sens?

Bohaterka programu "Królowe życia", Sylwia Peretti wie, jak rozgrzać swoich fanów. Pokazała zdjęcie w samej bieliźnie, co za widok!

Otóż, jak mówi Krzysztof Rutkowski, nie jest to nazbyt prawdopodobne. Dlaczego?

Andrzej Lepper nikomu nie zagrażał politycznie, żeby mógł być zabity przez kogokolwiek. Nie miał wiedzy, która mogłaby w jakikolwiek sposób pogrążyć któregokolwiek z polityków – zaczął Rutkowski. Następnie omówił słynne wystąpienie nieżyjącego polityka w Sejmie – tzw. „listę Leppera”, w której Andrzej Lepper sugerował, że czołowi polscy politycy w latach 90. brali łapówki m.in. od obcego wywiadu.

Niestety, ale ośmieszył się i w pewnym stopniu naraził się na odpowiedzialność i karną i moralną, szkalując ludzi, którzy nigdy nie brali łapówek – grzmiał detektyw Rutkowski. Dodał, że szczególnie oburzający był fakt, że Andrzej Lepper nie mówił tego wszystkiego „na targu, wśród sprzedawców świń”, ale w Sejmie.

Hejt Park: Kanał Sportowy zapowiada tajemniczego gościa. Mamy podejrzenia!

Mimo, że Krzysztof Rutkowski wykluczył tezę o zabójstwie polityka Samoobrony, wielu internautów nie wierzy w słowa detektywa. W tym samym programie gość Mateusza Borka nie zaprzeczył bowiem, gdy jeden z widzów mówił o jego „kontaktach z służbami poprzedniego systemu”. Teoria będzie zatem najpewniej nadal żyć własnym życiem. Natomiast całej prawdy na temat śmierci Leppera i jej tła możemy nie poznać już nigdy. Miejmy jednak nadzieję, że faktycznie nie stali za nią nasi czołowi politycy.

[POST_Z link=https://plotto.pl/edyta-gorniak-nikomu-o-tym-nie-mowila-fani-sa-w-szoku/1349/]