Nie żyje kolejny aktor serialu „Ranczo” TVP. Widzowie są zrozpaczeni

Ranczo TVP nie żyje aktor

Gdy fani serialu „Ranczo” TVP mieli jeszcze nadzieję na wznowienie prac nad produkcją, dotarły do nas smutne wieści na temat śmierci kolejnego aktora. Nad kultowym już tytułem emitowanym przez wiele lat w Telewizji Publicznej krąży swoiste fatum. Nie żyje aktor, który co prawda grał w „Ranczu” epizodycznie, ale jego śmierć jest symboliczna.

Wiele w Polsce jest seriali kultowych. Jednakże śmierć nie zdziesiątkowała obsady wielu z nich – nawet znacznie starszych – tak dotkliwie, jak obserwujemy to w przypadku „Rancza”. Tytuł, w którym główne role zagrali Cezary Żak i Artur Barciś, już niemal na pewno nie wróci na anteny.

„Ranczo” TVP – kolejny aktor nie żyje

Paweł Królikowski (Kusy), Jeff Butcher (Jerry) czy Andrzej Grembowicz (scenarzysta). To tylko niektóre osoby pracujące przy ukochanym serialu milionów Polaków, które w ciągu zaledwie kilku ostatnich lat zmarły. Już po śmierci Grembowicza wiadomo było, że prace nad nowymi odcinkami będą utrudnione. Teraz jednak wydaje się, że marzenia widzów o nowej serii całkowicie legły w gruzach.

Oto, jak Zenek Martyniuk potraktował swoją mamę. TVP publikuje szokujące nagranie
Marta Manowska na celowniku. Będzie nowa prowadząca "Rolnik szuka żony"?

Potwierdza się bowiem mrożąca krew w żyłach prawidłowość, którą niektórzy określają mianem fatum. Zmarł kolejny aktor, który wystąpił w serialu „Ranczo”. Janusz Leśniewski, urodzony 28 listopada 1951 roku, zmarł zaledwie 13 przed swoimi 69. urodzinami. Wystąpił on epizodycznie w 47. odcinku „Ranczo”. Grał też w „Miodowych Latach„, gdzie również odtwórcami głównych ról byli Żak i Barciś.

Aktor ten znany był również z serialu „Barwy Szczęścia”. O symbolicznym znaczeniu jego śmierci fani „Rancza” piszą na swoim fanowskim forum. O ile jego rola w produkcji była epizodyczna, o tyle odejście kolejnej osoby pracującej przy serialu w tak krótkim czasie, jest wręcz niepojąca.

Podatek za pracę za granicą. Rząd podjął decyzję, skandalicznie wysoka stawka

Ranczo TVP nie żyje