Marta Manowska na celowniku. Będzie nowa prowadząca „Rolnik szuka żony”?

TVP Marta Manowska Rolnik szuka żony

Prawdopodobnie po raz pierwszy w swojej telewizyjnej karierze Marta Manowska spotkała się z tak wielką falą krytyki. Prowadząca „Rolnik szuka żony” zabrała bowiem głos na temat, który od kilku miesięcy mocno dzieli Polaków. Stąd też pojawiły się spekulacje, że TVP planuje znalezienie dla niej zastępczyni. Czy są prawdziwe?

Sukces programu, który ma na celu znajdowanie partnerek życiowych dla samotnych mężczyzn ze wsi, zapewne zaskoczył wielu. Mniej zdumiewający jest natomiast fakt, że widzowie bardzo polubili Martę Manowską.

Artur Barciś: powrót "Miodowych lat"? Nie, dziękuję

Marta Manowska na celowniku władz TVP? Fani „Rolnik szuka żony” mieli powody do niepokoju

Portal plotto.pl opisuje niejasną sytuację, w jakiej znalazła się Marta Manowska. Prezenterka chciała bowiem jedynie przyłączyć się do inicjatywy, z którą identyfikują się miliony Polek. Tymczasem spadła na nią taka fala hejtu, jakiej najprawdopodobniej jeszcze nigdy nie doświadczyła.

Gwiazda ponadto nie na żarty naraziła się władzom Telewizji Publicznej. Program „Rolnik szuka żony” prowadzi ona już od ponad 6 lat, czyli od samego początku. Nic więc dziwnego, że widzowie nie wyobrażają sobie tego tytułu bez udziału sympatycznej prowadzącej. Ona sama zdaje sobie sprawę, że popełniła błąd, zamieszczając kontrowersyjny wpis. Teraz jednak karuzela hejtu zdążyła już ruszyć na dobre.

Czy Marta Manowska nadal będzie współpracować z TVP? Zobacz poniższy artykuł, by poznać szczegóły:

[POST_Z link=https://plotto.pl/rolnik-szuka-zony-marta-manowska/1422/]