Oto, jak Zenek Martyniuk potraktował swoją mamę. TVP publikuje szokujące nagranie

Zenek Martyniuk mama

Zenek Martyniuk, gwiazda polskiego disco polo, znalazł się właśnie w ogniu krytyki. Jedna z największych gwiazd muzyki rozrywkowej ostatnich lat jest bowiem posądzana o pozostawienie własnej mamy na pastwę losu. O sprawie donosi między innymi „Super Express”. Mamy również zdjęcia, które są przygnębiające.

Telewizja Polska jest krytykowana za nazbyt częste współprace z Zenkiem Martyniukiem. Natomiast – szczególnie zwolennicy opozycji – mieszają z błotem gwiazdora z Podlasia, gdyż ten ani myśli odmawiać kooperacji z TVP. Tym razem Zenek i jego rodzina wzięli udział w programie Elżbiety Jaworowicz – „Sprawa dla reportera”.

Nie żyje kolejny aktor serialu "Ranczo" TVP. Widzowie są zrozpaczeni

Milioner Zenek Martyniuk krytykowany po emisji materiału TVP

Jak wiadomo, artyści disco polo w Polsce zarabiają krocie. Nie ulega wątpliwości, że sprytnie odcinający kupony od swojej popularności Martyniuk, już dawno stał się milionerem. Mimo tego – co ujawniły kamery Telewizji Polskiej – jego mama mieszka w przerażających wręcz warunkach.

[ngg src=”galleries” ids=”375″ display=”basic_imagebrowser” ajax_pagination=”0″ display_view=”default”]”SE” zwraca uwagę na smutne ujęcia, jakie zobaczyliśmy w programie. Otóż Zenek Martyniuk, który jeszcze niedawno w programie „Pytanie na śniadanie” pokazywał swoją luksusową willę, tym razem pokazał się u boku swojej mamy. Widzowie przy okazji zobaczyli, w jakich warunkach żyje kobieta. Jej dom, jak zauważa tabloid, niewiele zmienił się od czasu, gdy Zenek wyprowadzał się, po zarobieniu pierwszych większych pieniędzy na śpiewaniu. W galerii zamieszczonej powyżej możecie zobaczyć zdjęcia starych, niemal wypadających z futryn okien i chociażby… wiekowego pieca kaflowego.

Rutkowski powiedział, jak zginął Andrzej Lepper. Polacy nie mogą w to uwierzyć

Zenek Martyniuk popularność zaczął zdobywać już na początku lat 90. W czasie tzw. transformacji ustrojowej zakładał, wraz z Mariuszem Anikiejem, zespół Akcent. Wówczas jeszcze nikt nie mógł przypuszczać, jak gigantyczny sukces osiągnie grupa. Lata później, choć i tak miał na swoim koncie mnóstwo znanych przebojów, absolutnie rozbił bank hitem „Ona tańczy dla mnie”. Tym, zaledwie kilka lat temu, podbił serca dziesiątek milionów Polaków, również młodszych, dla których do niedawne disco polo było symbolem kiczu.

[POST_Z link=https://plotto.pl/magda-gessler-w-srodku-nocy-dodala-post-o-trzecim-mezu-fani-w-szoku/1415/]

Rodzina Martyniuków nie stroni ostatnio od kontrowersji. Szczególnie dużo krwi ojcu napsuł jego niesforny syn – Daniel Martyniuk. Dlatego też właśnie o nim najczęściej rozpisują się media.