Cezary Żak ogłosił ostateczną decyzję. Fani serialu „Miodowe lata” będą zdruzgotani

Cezary Żak, Miodowe lata

Od jakiegoś czasu Cezary Żak stał się posiadaczem konta na Instagramie. Właśnie tam zdecydował się odpowiedzieć na pytania swoich wiernych fanów. Aktor, który na zawsze pozostanie dla widzów związany z serialem „Miodowe lata” jednoznacznie odpowiedział jak będzie wyglądała jego dalsza kariera. Fani serialu z pewnością nie będą zachwyceni jego decyzją.

„Miodowe lata” to kultowy serial komediowy, który zachwycił miliony Polaków. Mimo tego, że jego pierwsze odcinki pojawiły się już wiele lat temu do dziś ogląda je i wspomina tysiące osób. Nic dziwnego, że fani chcieliby zobaczyć aktora w kolejnych tego typu produkcjach. Jednak jego decyzja nie pozostawia wątpliwości. Cezary Żak wyjawił jak będzie wyglądała jego przyszłość na ekranach.

Roksana Węgiel na zdjęciu z Alą Tracz. Ludzi szokuje jeden szczegół

Cezary Żak wyjawił jakie ma plany na przyszłość. Fani stracili nadzieję

Utalentowany aktor zagrał w wielu różnych produkcjach zarówno filmowych jak w serialach. Jednak do dziś fani najbardziej kojarzą go z roli wesołego motorniczego. Niektórzy wiążą go również z serialem „Ranczo” w którym zagrał podwójną rolę braci bliźniaków. Z pewnością role komediowe to jego konik, ponieważ te seriale ludzie oglądają przez wiele lat.  Okazuje się jednak, że aktor planuje z tym skończyć.

Na Instagramie Cezary Żak zdecydował się odpowiedzieć na pytania swoich fanów. Jeden z internautów pragnął dowiedzieć się kiedy powstanie jakiś nowy serial komediowy z jego udziałem. Okazuje się jednak, że aktor ma zupełnie inne plany dotyczące swojej kariery. Mężczyzna przyznał, że teraz wolałaby już grać w poważniejszym repertuarze. Mimo, że Żak świetnie sobie radził w rolach komediowych, dziś pragnie czegoś bardziej wymagającego.

Bohaterka programu "Królowe życia", Sylwia Peretti wie, jak rozgrzać swoich fanów. Pokazała zdjęcie w samej bieliźnie, co za widok!

Jego decyzja spotkała się z ogromnym zawodem fanów serialu „Miodowe lata”. To właśnie tam szczególnie zauważono jego talent aktorski, a jego wypowiedzi czy piosenki cytowane są po dziś dzień. Niestety, będziemy musieli przywyknąć, że Cezary Żak teraz będzie się wcielał tylko w poważniejsze role.

Aktor wyjawił co myśli na temat serialu „Miodowe lata”

Mimo, że Cezary Żak nie ma zamiaru brać udziału w kolejnych serialach komediowych, to „Miodowe lata” wspomina bardzo dobrze. Mężczyzna przyznał, że wiele się wtedy nauczył w graniu przed kamerą. Wcześniej grał pojedyncze role w filmach i serialach, jednak nie był z niczym związany na dłużej. Serial ten umożliwił mu doszlifowanie swojego talentu aktorskiego i zaprezentowaniu się szerszemu gronu.

Cezary Żak zdradził też, który odcinek z serialu „Miodowe lata” jest jego ulubionym. Okazało się, że jego decyzja padła na „Smak wolności”. Był to odcinek w którym to Karol i Tadzio wybierali się na zjazd Klubu Sierżanta. Z braku funduszy zmuszeni zostali do tego by zabrać ze sobą żony. Aktor przyznał, że wiele trudności sprawiło im nagranie tego odcinka, ponieważ wszyscy na planie się śmiali.

Aktor zapytany został również czy tęskni za nagrywaniem serialu „Ranczo”. Cezary Żak bardzo szybko i jednoznacznie odpowiedział, że nie. Jego zdaniem jest to zamknięta historia do której nie zamierza wracać. Warto zaznaczyć, że „Ranczo” 16 grudnia będzie miało swoją premierę na Netflixie. Zobaczymy tam aż 10 sezonów serialu.

Cezary Żak ma dwie córki. To nie do wiary, jak są do niego podobne (ZDJĘCIA)