Niewiarygodna reakcja Brazylijczyków na występ Alicji Tracz. Opublikowali film w którym śmieją się i dokazują

Alicja Tracz

Każdy występ podczas którego Alicja Tracz prezentowała swój głos wywoływał ogromne emocje w Polakach. Bowiem, wiadome było iż każdy z nich zbliżał ją do występu w Eurowizji Junior. Dziś już wiadomo, że dziewczynce nie udało się wygrać, to jej śpiew jest szeroko komentowany nie tylko w kraju. Para Brazylijczyków zdecydowała się ocenić jeden z jej występów. Okazało się, że dziewczyna wzbudziła w nich niesamowite emocje.

W sieci pojawiło się nagranie na którym kobieta i mężczyzna z Brazylii zdecydowali się publicznie pokazać swoją reakcję na śpiew dziewczynki. Jednak Alicja Tracz i jej występ to nie jedyna rzecz jaką skomentowali w sieci. Para od dłuższego czasu ogląda programy i występy polskich uczestników różnych programów i pokazuje innym swoją reakcję. Specjalnie dla Polaków przygotowali też napisy, tak byśmy mogli zrozumieć ich wypowiedzi. Nie uwierzycie co powiedzieli o reprezentantce Polski w Eurowizji.

Eurowizja 2020. Ala Tracz: Valentina z Francji napisała do mnie na Instagramie

Alicja Tracz znana na całym świecie

Dziewczynka ma zaledwie 10 lat, jednak już jest znana w wielu krajach poza Polską. Oprócz wielu występów i wyróżnień w kraju, jej śpiewu mogli posłuchać zagraniczni mieszkańcy. Dwa lata temu Alicja razem z siostrą wygrały główną nagrodę podczas konkursu w Bułgarii. Występ w Eurowizji sprawił, że dziewczynka stanie się jeszcze bardziej rozpoznawalna.

Jeszcze przed występem w Eurowizji wiele krajów dyskutowało na temat śpiewu polskiej reprezentantki. Nic dziwnego, ponieważ Alicja Tracz ma naprawdę wyjątkowy głos jak na tak młodą osobę. Mimo, że nie udało jej się wygrać w konkursie Eurowizji to możemy być pewni, że od teraz kariera stoi dla niej otworem. Przekonują nas o tym również komentarze zagranicznych widzów. Sprawdźcie sami, co myślą o Alicji Brazylijczycy.

Roksana Węgiel na zdjęciu z Alą Tracz. Ludzi szokuje jeden szczegół

Brazylijczycy nie mogą oderwać wzroku od dziewczynki, jej głos jest… nietypowy

W serwisie internetowym YouTube jakiś czas temu pojawił się film opublikowany przez kanał „witamy polską społeczność”. Jest to kanał na którym para Brazylijczyków pokazuje swoje reakcje na daną piosenkę, sytuację lub osobę. Większość ich filmów to ocenianie konkretnych piosenek. Tematyka kanału opiera się na reakcjach Brazylijczyków na Polską kulturę. Para zdecydowała się również przygotować z pomocą translatora przetłumaczone wypowiedzi, tak aby również Polacy mogli zrozumieć ich słowa.

Nic dziwnego, że Brazylijczycy zainteresowani Polską kulturą zdecydowali się skomentować również wschodzącą gwiazdę sceny. Alicja Tracz to jedna z najmłodszych gwiazd, która zaszła tak daleko. Występ na Eurowizji to ogromne wyróżnienie dla niej i dla jej rodziny. Przez całe nagranie para przygląda się śpiewającej Alicji i są nieco zmieszani.

Zdaniem kobiety Alicja Tracz ma wyjątkowo dorosły głos jak na 10 latkę. Spodziewali się też, że dziewczynka o której w ostatnim czasie w Polsce jest tak głośno jest nieco starsza. Jednak zdecydowali się wysłuchać jej występu do końca. Podobał im się również fakt, że dziewczynka nie śpiewała typowej dziecięcej piosenki. Im dłużej jej słuchali tym głos Alicji wydawał im się przyjemniejszy dla ucha i ostatecznie stwierdzili, że śpiewa fenomenalnie.

Alicja Tracz mogła zostać zdyskwalifikowana. Fani wyłapali błąd