Roksana Węgiel na zdjęciu z Alą Tracz. Ludzi szokuje jeden szczegół

Roksana Węgiel Roxie Ala Alicja Tracz

Ala Tracz, mimo niewątpliwie posiadanego talentu, nie wygrała kolejnej Eurowizji Junior dla Polski. Wcześniej tej sztuki dokonały m.in. Roksana Węgiel i Viki Gabor. Ta pierwsza, 15-latka pochodząca z Jasła, już regularnie bierze udział w kolejnych konkursach – teraz „od kuchni”.

Nic w tym dziwnego, ze organizatorzy chętnie angażuję Roksanę. Albowiem to właśnie dzięki jej niebywałemu głosowi i bezdyskusyjnej wygranej 2 lata temu, Polska zaczęła być dosłownie kojarzona z Eurowizją. Dziś Roksana jest już niekwestionowaną gwiazdą. Nikomu nie musi niczego udowadniać, a młodszym koleżankom może pomagać dobrą radą czy nawet samą obecnością.

Eurowizja 2020. Ala Tracz: Valentina z Francji napisała do mnie na Instagramie

Roxie i Ala Tracz na zdjęciu z Eurowizji. Jeden szczegół zwraca uwagę

W ubiegłym roku media plotkarskie doszukiwały się konfliktu na linii Roksana Węgiel – Viki Gabor. Szybko jednak okazało się, że obie wokalistki bardzo się lubią, a popularna Roxie od początku do końca wspierała młodszą o dwa lata koleżankę.

Oto, jak wygląda kuchnia w domu Pazurów. Padniecie z wrażenia (ZDJĘCIA)

[POST_Z link=https://plotto.pl/kobiety-odetchnely-z-ulga-ziobro-wlasnie-oglosil-przelom/1476/]

Teraz do walki o zwycięstwo w dziecięcym konkursie Eurowizji stanęła zaledwie 10-letnia Alicja Tracz. Roksana Węgiel tym razem również wspierała koleżankę – nie tylko miłymi słowami. Jak bowiem widać na zdjęciu Roxie z polską reprezentantką, triumfatorka sprzed 2 lat tuli Alę do siebie jak własną córkę. Pokazuje to, jakie obie dziewczynki miały relację podczas przygotowań do konkursu.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez ROKSANA WĘGIEL 🖤 (@roxie_wegiel)

Roksana Węgiel niczym Edyta Górniak?

Media raz po raz doszukują się skandali z udziałem Roksany Węgiel. Prawda jest jednak taka, że ta dziewczyna nad wyraz od nich stroni. Brak w niej również zawiści i potrzeby rywalizacji za wszelką cenę. Wygląda natomiast na to, że Roksana chce po prostu robić swoje i wspierać młode talenty, tak jak ją samą, na początku kariery, wspierała Edyta Górniak.

Nie żyje kolejny aktor serialu "Ranczo" TVP. Widzowie są zrozpaczeni

Na Eurowizji Junior 2020 Ala Tracz z piosenką I’ll Be Standing zajęła 9. miejsce. Wygrała 11-letnia Francuzka. Valentina urzekła publiczność i jurorów genialnym wykonaniem piosenki J’imagine. Poniżej można obejrzeć jej triumfatorski występ:

Coraz bardziej uprawdopodabnia się więc teza mówiąca, że Roksana Węgiel na przestrzeni lat może stać się nową diwą. Jest bowiem niezwykle dojrzała, jej głos wbija w fotel znaczącą większość słuchających. Natomiast rokujące talenty bierze pod swoje skrzydła, niczym wspomniana Edyta Górniak. Przypomnijmy po raz „ęty” – ta kobieta nadal ma tylko 15 lat! Jeśli Ala Tracz pójdzie jej drogą, o sukces może być raczej spokojna.

źródło: plotto.pl