Dagmara Kaźmierska wyprzedaje swoje ubrania. Spójrzcie na cenę kurtki, „Królowa Życia” ostro zaszalała

Dagmara Kaźmierska

Dagmara Kaźmierska jest „Królową Życia” nie tylko w programie telewizyjnym. W mediach społecznościowych również radzi sobie całkiem nieźle, co możemy zaobserwować na jej profilu. Swoje szerokie zasięgi celebrytka wykorzystuje nie tylko dla sławy, ale również po to by móc nieco zarobić. Właśnie dlatego poinformowała fanów w sieci o sprzedaży swojej kurtki. Nie uwierzycie ile kosztuje.

Oglądając program „Królowe Życia” w którym występuje Dagmara Kaźmierska doświadczamy z bliska bijącego luksusu od naszej gwiazdy. Nic dziwnego, że kobieta wszystkie swoje produkty sprzedaje w iście luksusowych cenach. Internauci są jednogłośni, że kwota za którą wystawiła kurtkę to gruba przesada. Portal internetowy plotto.pl jako pierwszy pokazał niezwykłą „okazję”, którą udostępniła Dagmara i zdradził cenę owej kurtki.

Smutny wpis Ewy Drzyzgi. Jedno zdjęcie wyraża więcej, niż tysiąc słów

Dagmara Kaźmierska bryluje w mediach społecznościowych

Fani kobiety doskonale wiedzą, jakie jest jej podejście do życia. Jej konta w mediach społecznościowych to istne perełki z których możemy dowiedzieć się nieco więcej na temat tego nad czym pracuje czy co robi na co dzień. Kobieta często pokazuje fanom swoją rodzinę i przyjaciół, dzięki którym nie byłaby sobą. Zdarza jej się również opublikować wpisy sponsorowane w których to poleca jakiś produkt. Jednak okazuje się, że to nie jedyny sposób na dodatkowy zarobek.

Gwiazda programu „Królowe Życia” już jakiś czas temu zdecydowała się założyć własny butik w Kudowie-Zdrój. To właśnie tam możemy nabyć rzeczy, które nosiłaby sama „królowa”. Portal plotto.pl opublikował cenę kurtek, które w swoim sklepie oferuje Dagmara Kaźmierska. Zanim wejdziecie do środka, lepiej ostro złapcie się za swój portfel.

Maryla Rodowicz pokazała swoją nową miłość. Wielkie zdziwienie fanów

Luksus kosztuje, mało kogo będzie na to stać

Okazuje się, że kurtka, którą poleca Dagmara Kaźmierska kosztuje 2499 złotych. Jednak to nie jedyna perełka w jej salonie. Sweterki możemy nabyć za „mizerne” 649 złotych, a niektóre bluzki za 379 złotych. Ceny w butiku celebrytki są iście luksusowe, co wywołało ogromną ilość negatywnych komentarzy w jej kierunku. Internauci są bardzo oburzeni, że kobieta sprzedaje ubrania po tak gigantycznych cenach. W końcu kwota kurtki równa się miesięcznej wypłacie wielu osób.

Jednak cena to nie jedyna rzecz, która rozwścieczyła fanów. Dagmara Kaźmierska przy opisie kurtki zaznaczyła, że jej puchowe kurtki są ozdobione naturalnym lisem. Dziś, gdy tak często i głośno mówi się o ochronie zwierząt nie wypada nosić takowych ubrań, a co dopiero apelować do ich zakupu. Z pewnością jest to element, który też zawyżył wartość kurtki.

 

 

Dagmara Kaźmierska

Prawda jest taka, że próżno jest szukać w butiku produktów poniżej kilkuset złotych. Gwiazda programu „Królowe Życia” doskonale wie jak robi się biznes i wykorzystuje to w życiu codziennym. Mimo, że ceny wielu wydają się gigantyczne, produkty, które oferuje Dagmara Kaźmierska z pewnością znajdą nabywców. Szczególnie tych, wielbiących się w luksusowej odzieży.

Cezary Żak ogłosił ostateczną decyzję. Fani serialu „Miodowe lata” będą zdruzgotani