TVP wyprodukuje nowe odcinki serialu „Ranczo”? Cezary Żak odpowiedział

Nowe odcinki Ranczo TVP Cezary Żak

Widzowie TVP czekają na nowe odcinki serialu „Ranczo” TVP, jak na żadną inną pozycję w ofercie Telewizji Publicznej. Główny aktor, wcielający się w rolę biskupa i wójta – Cezary Żak – zabrał głos na temat ewentualnych prac nad kolejnymi sezonami.

Polacy pokochali postacie dwóch zwaśnionych braci, Czerepacha, Lodzi, Michałowej i innych mieszkańców Wilkowyj. Kultowy już serial był emitowany w TVP przez niemal dekadę. Jednakże cztery lata temu do fanów dotarły smutne wieści o tym, że nowych sezonów nie będzie.

Smutny wpis Ewy Drzyzgi. Jedno zdjęcie wyraża więcej, niż tysiąc słów

Z kolei w ubiegłym roku dużo mówiło się o planach rozpoczęcia prac nad kinową wersją. Wówczas media plotkarskie sugerowały, że projekt nie dochodzi do skutku, gdyż zbyt wysokie wymagania finansowe ma Cezary Żak. Aktor jednak szybko zdementował te pogłoski. Czy zatem jest jeszcze szansa na nowe odcinki „Ranczo”? Żak właśnie rozwiał wszelkie wątpliwości.

TVP wznowi produkcję serialu „Ranczo”? Szczery Cezary Żak rozwiewa wątpliwości

Bo o ile pracę nad tym hitem serialowy wójt wspomina bardzo dobrze, to uważa, że tworzenie nowej serii „Rancza” niekoniecznie byłoby dobrym pomysłem. I bynajmniej nie jest tutaj mowa o warunkach finansowych, jakie mu proponowano lub mógłby otrzymać w przyszłości.

Maryla Rodowicz pokazała swoją nową miłość. Wielkie zdziwienie fanów

Mowa natomiast o życiowej dewizie Cezarego Żaka, którą stara się kierować. W taki sam sposób zresztą odniósł się do pytań o to, czy Polsat powinien produkować nowe odcinki „Miodowych lat”. Co konkretnie powiedział Żak?

Otóż, odpowiadając na pytania swoich fanów na Facebooku, Cezary Żak odpowiedział, co sądzi o propozycjach wznowienia takich produkcji jak „Miodowe lata” czy „Ranczo” TVP. – Nie wchodzi się dwa razy do tej samej wody – skwitował krótko aktor, czym bez wątpienia zawiódł mnóstwo fanów obu produkcji. Jedną z niewielu dobrych, w ostatnim czasie, wiadomości dla fanów „Rancza” jest fakt, że już od 18 grudnia na Netflixie będą dostępne wszystkie sezony tegoż serialu.

Będzie można zatem nieco cofnąć się w czasie i od nowa zarówno zabawne, jak i bardzo życiowe przygody mieszkańców Wilkowyj.

[POST_Z link=https://plotto.pl/julia-uprawiala-stosunek-z-przypadkowym-mezczyzna-rano-powiedzial-jej-cos-co-ja-zalamalo/1477/]