Ewa Farna chudnie w oczach. Najnowsze zdjęcie zszokowało wszystkich

To niesamowite, jak bardzo schudła Ewa Farna. Media piszą o tym już od wielu tygodni, jednak najnowsze zdjęcie każe sądzić, że piosenkarce ubyło dobrych kilkadziesiąt kilogramów. W serwisie Instagram Farna chwali się wynikami.

Ma przenikliwe spojrzenie, mocny charakter i bodaj jeszcze mocniejszy głos. 27-letnia wokalistka przed laty podbiła serca Polaków takimi hitami jak „Cicho” czy „Ewakuacja”. Pokochaliśmy również jej wykon legendarnego utworu „Dmuchawce, latawce, wiatr”.

Kuba Wojewódzki pokazał swój pierwszy samochód. To BMW może dziś mieć każdy

Ewa Farna schudła niesamowicie – na Instagramie pojawiło się nowe zdjęcie

2020 rok Ewa Farna zapamięta jako bardzo udany w kontekście swoich życiowych przemian. Mimo, że niezmiennie pięknie śpiewa, jej waga bywała jej w ostatnich latach złośliwie wytykana. Zwłaszcza przez anonimowych internautów. Kobieta co prawda zaznaczała, że nie rozpacza szczególnie z tego powodu. Najwyraźniej postanowiła jednak pokazać, że jeśli zechce – zrzuci zbędne kilogramy.

[POST_Z link=https://plotto.pl/anna-mucha-po-raz-pierwszy-pokazala-w-sieci-swoj-ukryty-talent-internauci-sa-bezlitosni-nie-rob-tego-wiecej/1685/]

Tak też zrobiła. Zamieściła na Instagramie kolejne zdjęcie, na którym widać nie tylko jej znacząco smuklejszą twarz. Z górnego ujęcia obserwujemy również nogi artystki, które są dziś tak szczupłe, że nie powstydziłaby się ich sama Anna Lewandowska.

Ewa Farna schudła
Ewa Farna / zdjęcie: Instagram

Na razie Farna nie zdradziła, w jaki sposób udało jej się tak znacząco schudnąć. Zapewne jest jednak kwestią czasu, kiedy dziennikarze ją o to zapytają. Poniżej dla porównania zamieszczamy kilka zdjęć Ewy Farnej sprzed metamorfozy. Przyznacie, że widać subtelną różnicę.

Ewa Farna schudła

Ewa Farna wiedziała, że chce wiązać przyszłość z muzyką już od najmłodszych lat. Gdy była jeszcze dzieckiem, jej talent zauważył producent muzyczny i autor piosenek – Leszek Wrona. W wieku 11 lat utalentowana Ewa, która szokowała dorosłych swoim doniosłym głosem, wygrywała konkursy muzyczne w Czechach. Później zaczęła być dostrzegana również na krajowym podwórku.

Faktem jest jednak, że dziś Ewa jest w Czechach jeszcze większą gwiazdą, niż w Polsce. U naszych południowych sąsiadów artystka ma dosłownie status megagwiazdy. Natomiast media w Polsce zaczynają przypominać sobie o Ewie właśnie teraz, gdy zauważamy efekty niesamowitej metamorfozy. Miejmy nadzieję, że wokalistce uda się utrzymać dobrą formę już na dobre.