Znowu razem?! Kuba Wojewódzki dodał zdjęcie ze wspólnego wyjazdu z Anną Muchą

Anna Mucha i Kuba Wojewódzki byli najpopularniejszą parą początku lat dwutysięcznych. Również ich rozstanie rozpaliło media do czerwoności. Przez wiele lat oboje znajdowali szczęście w ramionach innych partnerów. Czy szykuje się wielki powrót?

  • Znana aktorka znów z Kubą Wojewódzkim? Nie możemy tego wykluczyć, gwiazdor dodał zdjęcie z podróży
  • Showman największej komercyjnej stacji telewizyjnej ostatnio często wspominał o Ani
  • Środowisko show-biznesowe już od dłuższego czasu huczy od plotek
  • Wygląda na to, że stara miłość nie rdzewieje
  • Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na stronie głównej Otopress.pl

Król TVN i gwiazda show-biznesu. Ich powrót do siebie bez wątpienia odbiłby się niebywale głośnym echem. Byłby to bowiem swoisty powrót do przeszłości. Jeszcze niedawno taki scenariusz wydawał się niemożliwy. Teraz jednak pojawiają się kolejne przesłanki.

Kuba Wojewódzki pokazał swój pierwszy samochód. To BMW może dziś mieć każdy

Ba! Zdjęcie z Anią dodał na Facebooka sam Kuba Wojewódzki. W ostatnich latach showman TVN-u nie wracał zbyt chętnie do czasów, gdy był w związku z aktorką. Dziś natomiast coraz częściej o tym wspomina i właśnie doczekaliśmy się iście unikalnej fotografii.

Kuba Wojewódzki z Anną Muchą znowu razem?

Po wielu miłosnych przejściach obie gwiazdy szukają stabilizacji. Co prawda Wojewódzki nigdy się do tego nie przyzna, ale z biegiem lat jego związki trwają coraz dłużej. Natomiast Anna Mucha to osoba, z którą nigdy nic nie wiadomo. W czerwcu Mucha zaczęła spotykać się z Marcelem Sorą. Mediom plotkarskim nie udało się jednak ustalić, na ile „poważna” to sprawa.

Edyta Górniak przyłapana na wielkim kłamstwie. Ludzie nie mogą w to uwierzyć

A Wojewódzki wie, że Mucha ma do niego słabość. Przez lata wymieniali uszczypliwości, ale naprawdę subtelne. Poniżej przedstawiamy zdjęcie, które opublikował przed chwilą Kuba Wojewódzki.

– Znalazłem dziś. Zdjęcie przed pierwszą wyprawą jeepami do Afryki – wspomina z sentymentem „Król TVN”.

Kuba Wojewódzki i Anna Mucha TVN

Ewa Farna chudnie w oczach. Najnowsze zdjęcie zszokowało wszystkich

Wojewódzki wciąż zwraca szczególną uwagę na kobiece wdzięki. Warto zatem w tym miejscu przypomnieć, że Ania Mucha przez wszystkie te lata „trochę” się zmieniła. Zobaczcie poniżej, jak dziś prezentuje się nasza narodowa seksbomba. W kwietniu skończyła 40 lat, ale absolutnie tego po niej nie widać!