Kuba Wojewódzki pokazał swój pierwszy samochód. To BMW może dziś mieć każdy

BMW Kuba Wojewódzki

Na Instagramie Kuba Wojewódzki pokazał zdjęcie samochodu, jakim jeździł w młodości. Było to BMW, które dziś może mieć praktycznie każdy. Co więcej, jak zauważył „Król TVN”, dziś auto to uchodzi za pojazd dla dresiarzy.

BMW to marka, którą upodobało sobie wielu Polaków. Przed laty jednak mało kto mógł pozwolić sobie na zakup choćby używanego egzemplarza. Wojewódzki natomiast zawsze był o kilka kroków przed rodakami.

BMW Kuby Wojewódzkiego. Król TVN pokazał je na Instagramie

Wzmocnioną wersję „e czterdziestki szóstki” Kuba – jak przyznaje – sprzedał przed laty Piotrowi Gąsowskiemu. To aktor, którego znamy m.in. z roli salowego Basena w serialu „Daleko od noszy” oraz wielu innych ról.

Kiedy byłem małym chłopcem… jeździłem #bmw46 #mpower (Będziesz Miał Wypadek) Autem które zmotoryzowało polską dresiarnie (co poniekąd widać). Kupił go ode mnie Piotr Gąsowski i od tamtego czasu mój silnik brzmiał mu znajomo… – napisał Kuba Wojewódzki.

Poniżej showman TVN-u zamieścił zdjęcie BMW, na którym – co widać na pierwszy rzut oka, chociażby po ubiorze – był o jakieś 20 lat młodszy.

BMW Kuba Wojewódzki

Dziś ten model E46 upodobała sobie szczególnie młodzież. Poddawana jest modyfikacjom – mówiąc oględnie – często bywa przedmiotem szczegółowych kontroli patrolów policji.