Anna Starmach w drugiej ciąży. Znamy przybliżony termin porodu

Anna Starmach i Piotr Kusek

Dziś Anna Starmach ogłosiła, że jest w drugiej ciąży. Wiemy, kiedy poród. Oczywiście mówimy o przybliżonym terminie. O radosnej nowinie rozpisują się dziś wszystkie media show-biznesowe.

TVN podał zaskakujące informacje. Szok dla fanów Anny Przybylskiej

Wiele fanek Ani Starmach przyjęło wieści o drugiej ciąży gwiazdy TVN z ogromnym entuzjazmem. Zresztą, co widać było w social mediach kucharki już od kilku tygodni, wiele osób przeczuwało taki scenariusz już znacznie wcześniej, niż Starmach ogłosiła to na Instagramie.

Anna Starmach jest w ciąży – wiadomo, kiedy poród. Z Piotrem Kuskiem mają już jedno dziecko

Anna Starmach i Piotr Kusek już od ponad trzech lat stanowią szczęśliwe małżeństwo. Para wyjątkowo stroni od skandali. W listopadzie 2018 roku urodziła im się pierwsze córeczka – Jagna. Teraz natomiast oczekują kolejnego dziecka.

Nasza trójka. A tak naprawdę czwórka, bo już za kilka miesięcy nasza rodzina się powiększy! Miłość i jeszcze więcej miłości – przekazała dziś pełna radości kobieta.

Kiedy poród? Otóż Ania go nie podała, gdyż konkretnego – co oczywiste – sama jeszcze nie zna. Czujnym dziennikarzom udało się jednak błyskawicznie zgłębić temat. I wiemy, z dokładnością do kilkunastu dni, kiedy możemy spodziewać się przyjścia na świat drugiego dziecka Anny Starmach i Piotra Kuska.

Z nieoficjalnych informacji wynika, że Ania urodzi mniej więcej w pierwszej połowie sierpnia 2021 roku. Udało się to rzecz jasna obliczyć na podstawie ustalonego przez dziennikarzy jednego z tabloidów, przybliżonego okresu zajścia w ciążę. 

Starmach po pierwszym porodzie

Dwa lata temu Anna Starmach zaliczyła „pierwsze wyjście świeżo upieczonej matki” już po 2 tygodniach po porodzie. Wielu kobietom psychiczne i fizyczne dojście do siebie zajmuje sporo czasu. Szczęśliwa gwiazda TVN epatowała jednak uśmiechem od samego początku.

M.in. „VIVA” opisywała wówczas poporodową aktywność jurorki „MasterChefa”. Mimo podkrążonych oczu i naturalnego osłabienia organizmu po wydaniu na świat dziecka, Ania nie dała niczego po sobie poznać.

  1. Sanah – wymowa. Jak wymawiać pseudonim artystyczny piosenkarki?
  2. Kuba Wojewódzki pokazał swój pierwszy samochód. To BMW może dziś mieć każdy
  3. Edyta Górniak przyłapana na wielkim kłamstwie. Ludzie nie mogą w to uwierzyć