Marta i Paweł z „Rolnik szuka żony” spodziewają się dziecka? Jest oficjalna deklaracja

Marta Paszkin Paweł Rolnik szuka żony

Czy Marta Paszkin i jej partner z programu „Rolnik szuka żony” już wkrótce doczekają się wspólnego potomstwa? Gwiazda programu TVP uchyliła rąbka tajemnicy. Na tę odpowiedź widzowie reality show czekali już od kilku dni.

Ta pozycja to strzał w dziesiątkę w ramówce TVP. Polacy bardzo chętnie oglądają kolejne odcinki „Rolnik szuka żony” i z niecierpliwości oczekują nowych sezonów. Nic więc dziwnego, że wszyscy bohaterowie zyskują gigantyczną rozpoznawalność.

Adam Radziszewski z "Hotel Paradise" wygląda strasznie! Oto jego twarz po operacji

„Rolnik szuka żony”: Marta Paszkin i Paweł spodziewają się dziecka? Kobieta rozwiewa wątpliwości

Gdy Marta opublikowała na Instagramie nagranie, na którym uroczo pozuje, najpewniej nie przewidywała tego typu reakcji. Wystarczył bowiem jeden, pozornie nieznaczący gest, by „podejrzliwi” fani posądzili kobietę o zajście w ciążę. W pewnym momencie Marta złożyła ręce na swoim brzuchu. To przez wielu zostało odebrane w sposób jednoznaczny.

W końcu jedna z użytkowniczek Instagrama i fanek „Rolnik szuka żony” zapytała wprost, czy Marta Paszkin jest w ciąży. Ta odpowiedziała w typowy dla siebie – całkiem dowcipny sposób. Przy okazji w taki, w jaki zaprzeczyć powinna osoba, która ma do siebie spory dystans. Jak bowiem wiadomo, wiele pań mogłoby obrazić się o taką sugestię. Na przykład odbierając ją jako pośrednie wytknięcie nadwagi.

Polsat w żałobie. Tragedia w rodzinie aktora "Pierwszej miłości"

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Marta Paszkin (@marta_paszkin)

Ale nie Marta. Jedna z ulubienic widzów programu „Rolnik szuka żony” zaprzeczyła, aby spodziewali się z Pawłem dziecka. Przyznała, że może i jest w ciąży „ale spożywczej”. Trudno jednak w tej sytuacji przyznać jej rację. Na filmiku, który opublikowała, widać bowiem, jak świetną sylwetkę udaje jej się utrzymać.

Zapewne niejeden z widzów zamieniłby się miejscami z Pawłem. Wiele wskazuje jednak na to, że oboje z bohaterów nie dadzą już wejść między siebie osobom trzecim. Dogadują się całkiem dobrze, a telewidzowie – co można odczuć w sieci – bardzo im kibicują.