Katarzyna Dowbor na zdjęciach sprzed 20 lat. Prowadząca „Nasz nowy dom” zmieniła się nie do poznania

Katarzyna Dowbor
Katarzyna Dowbor

Katarzyna Dowbor dziś znana jest głównie z prowadzenia programu „Nasz nowy dom”. Jednak prawda jest taka, że kobieta od lat związana jest z telewizją, a nawet występowała w kilku filmach i serialach. Mało kto, pamięta jednak jak w tamtym czasie prezentowała się kobieta, a wielka szkoda. Na jednym ze starszych zdjęć wygląda bardzo elegancko i kobieco.

7 marca Katarzyna Dowbor skończyła 61 lat, jednak mimo to prezentuje się znakomicie. Kobieta jest pełna energii i wigoru, chętnie pomaga innym i prowadzi program telewizyjny. Nie trudno zgadnąć, że w młodości była z niej prawdziwa piękność. Jednak mało kto widział jej zdjęcia sprzed lat, a trzeba przyznać, że to wielka strata.

Katarzyna Dowbor i jej przeszłość

Prowadząca „Nasz nowy dom” urodziła się w Warszawie, ale dzieciństwo spędziła w Toruniu. Studia skończyła na Wydziale Pedagogicznym Uniwersytetu Warszawskiego w 1983 roku. Tuż po ukończeniu szkoły zdobyła pracę w Telewizji Polskiej. To właśnie tam kobieta na poważnie zainteresowała się pracą w telewizji i rozwinęła swoje skrzydła. Katarzyna Dowbor pracowała tam aż do 2013 roku między innymi jako prowadząca „Pytanie na śniadanie”, „Ogrodową Dowborową” czy „Szczęśliwą 13-tkę”. Po trzydziestu latach pracy telewizja publiczna postanowiła zmienić koncepcję, która wykluczała dalszą pracę Katarzyny dla tej telewizji. Kobieta była wkurzona tym jak potraktowała ją stacja. Tyle lat pracy i poświęcenia skutkowało nagłym wręczeniem dokumentu o rozwiązaniu umowy.

CZYTAJ DALEJ >>>