Martyna Wojciechowska pokazała zdjęcie z dzieciństwa. Poznalibyście ją?

Martyna Wojciechowska
Fot. Facebook / Martyna Wojciechowska

Znana podróżniczka Martyna Wojciechowska pokazała, jak wyglądała w dzieciństwie. Zdjęcie jest naprawdę ciekawe i prawdopodobnie wcześniej przez gwiazdę TVN niepublikowane.

W dobie pandemii gwiazdy jeszcze częściej dzielą się z fanami małymi chwilami ze swojego życia. Ponadto coraz więcej znanych osób postanawia pokazać, jak wyglądały w dzieciństwie. Często ich wygląd zmienia się naprawdę znacząco.

Martyna Wojciechowska w dzieciństwie. Gwiazda jest nie do poznania

Dziś 46-letnia kobieta stanowi autorytet dla wielu Polek. Nie boi się bowiem podróżować w najdalsze zakątki świata, również do krajów, gdzie prawa kobiet praktycznie nie istnieją. Ostatnio jednak spełnianie swojej pasji ma mocno utrudnione. Ma to rzecz jasna związek z ograniczeniami w przemieszczaniu się, które dotyczą większości państw świata.

Michał Wiśniewski zrobił coś absolutnie szalonego. 48-latek przeżywa kryzys wieku średniego?

Wojciechowska jest zatem bardzo aktywna w mediach społecznościowych, szczególnie na Instagramie. A piątek pokazała, jak wyglądała jako dziecko. Opisała ponadto, że już w dzieciństwie rodzice próbowali przekonywać ją do bardziej „dziewczęcych” zajęć.

Dali lalkę i kazali pozować do zdjęcia. A mnie bardziej interesowała motoryzacja. I programy podróżnicze realizowane przez ELŻBIETĘ DZIKOWSKĄ oraz TONIEGO HALIKA. To było coś! Ciągnęło mnie w świat! – napisała Martyna Wojciechowska.

Martyna Wojciechowska w dzieciństwie

Trzeba przyznać, że Martyna Wojciechowska na zdjęciu z dzieciństwa jest niemal nie do poznania. Naszym zdaniem nie zmieniło się głównie jej spojrzenie. Po oczach można by ją poznać prawdopodobnie nawet nie wiedząc, że to ona znajduje się na tym około 40-letnim zdjęciu.

[POST_Z link=https://plotto.pl/katarzyna-dowbor-na-zdjeciach-z-mlodosci-prawdziwa-pieknosc-trudno-oderwac-wzrok/1874/]