Michał Wiśniewski zrobił coś absolutnie szalonego. 48-latek przeżywa kryzys wieku średniego?

Michał Wiśniewski

W sieci pojawiło się nagranie na którym widoczny jest Michał Wiśniewski. Nikt nie spodziewał się, że mężczyzna w tym wieku zdecyduje się na tak ryzykowny krok. Tym bardziej, że lada moment na świecie pojawi się jego kolejne dziecko. Jednak on widocznie potrzebował porządnej dawki adrenaliny.

Michał Wiśniewski to z pewnością jedna z najbardziej barwnych postaci polskiego show-biznesu. Jego życie zawodowe i prywatne od lat jest śledzone przez media i fanów. Jednak w ostatnim czasie wydawało się, że piosenkarz się nieco ustatkował. W końcu wziął ślub i spodziewa się dziecka. Okazuje się jednak, że te założenia były bardzo błędne. Najnowsze nagranie to prawdziwy hit.

Kuba Wojewódzki zwrócił się do rodaków. "Chciałbym podziękować wyborcom PiS"

Michał Wiśniewski wcale się nie ustatkował?

To, że piosenkarz lubił ryzyko i imprezy nie jest niczym niezwykłym. Mężczyzna uwielbiał koncertować, tańczyć i dużo pić. Głównie przez to rozpadło się część jego związków. Jednak minęło już trochę czasu, a Michał Wiśniewski ma dodatkowe kilka lat na karku. W ostatnich miesiącach zaczął spotykać się z nową kobietą – Polą, z którą zdecydował się wziąć ślub. Wydawało się, że wszystko idzie dobrą drogą.

Dodatkowo para poinformowała, że spodziewa się dziecka. Michał Wiśniewski z radością pokazywał w mediach społecznościowych przygotowania rodziny do pojawienia się potomka. Pokój maleństwa został już niemal całkowicie przygotowany, a para nie może się doczekać gdy dziecko pojawi się już na świecie. Fani przyglądając się całej tej sytuacji byli pewni, że piosenkarzowi już nie harce w głowie, tylko opieka nad rodziną.

Beata Kozidrak ogłosiła radosną nowinę. Fani: "To zdjęcie to przesada"

Ostatnie szaleństwo przed narodzinami dziecka

Dziecko Poli i Michała przyjdzie na świat lada moment, co powinno skłonić go do odpowiedzialnych decyzji. Okazuje się jednak, że Michał Wiśniewski zdecydował się jeszcze na ostatni szalony wybryk zanim w pełni poświęci się rodzicielstwu. Jego małżonka na szczęście nie miała z tym problemu, a wręcz dopingowała swojego męża.

Na szczęście Michał Wiśniewski już dawno zrezygnował z udziału w mocno zakrapianych przyjęciach. Mężczyzna chciał poczuć adrenalinę i ekscytację, więc zdecydował się skoczyć ze spadochronem z samolotu. Było to dla niego niezwykłe przeżycie, co widać doskonale po jego reakcji. Przez niemal cały lot był nagrywany filmik dzięki czemu widzimy jego strach przeplatany szczęściem.

Wielu internautów jest w szoku, że Michał Wiśniewski w tym wieku decyduje się na tak ryzykowne rozrywki. Jednak jeżeli mężczyzna czuje się na siłach i nie ma żadnych przeciwwskazań nie musi się ograniczać. Gdy tylko maluch pojawi się na świecie piosenkarz nie będzie miał już czasu na takie szaleństwa, więc póki co życzymy mu wspaniałej zabawy!

Anna Lewandowska kontra Strajk Kobiet. Zaskakujący komentarz