Fame MMA. Włodarze właśnie ogłaszają wielki hit. Wszyscy na to czekali

Fame MMA

Wszystko wskazuje na to, że federacja Fame MMA już wkrótce ogłosi wielką walkę. Fani na forach internetowych już nie mogą się tego doczekać. Wszyscy bowiem zgodnie podkreślają, że to może być prawdziwy hit i walka wieczoru najbliższej gali.

Federacja Fame MMA powstała w pierwszej połowie 2018 roku, a już dziś można mówić o niej, jako o jednej z dwóch najpotężniejszych w Polsce. Jej gale, mimo że bez udziału widzów, sprzedają się świetnie. Potwierdziły to informacje na temat sprzedaży PPV gali Fame MMA 8. Padł tam prawdziwy rekord.

Według Andrzeja Kostry, świetnie poinformowanego dziennikarz Super Expresu, sprzedanych transmisji pay-per-view, było około 500 tysięcy. Oznacza to, że włodarze Fame MMA zarobili na gali około 10 milionów złotych.

Andrzej Gołota w Fame MMA. To nie żarty, padła propozycja!

Wszystko zaczęło się w 2018 roku od pomysłu dwóch internetowych influencerów – Wojtka Goli i Boxdela.

– Wtedy była jeszcze drama między Guzikiem a Boxdelem. Guzik wyzwał Boxdela na dzień po sylwestrze. W najgorszy dzień jaki możesz wybrać do walki. Ja potem posprawdzałem liczby i mówię do Boxdela: Stary, nie róbmy jednej walki! Nie róbmy jednej walki youtubowej, zróbmy całą galę – opowiada o początku federacji Wojtek Gola.

Boxdel tamtą walkę wygrał już w pierwszej rundzie. Z kolei swoją ostatnią walkę stoczył pod koniec czerwca 2019 roku. Jednak nie będzie dobrze wspominał starcia z Jakubem ”Kubańczykiem” Flasem w Częstochowie. Na Fame MMA 4 przegrał bowiem boleśnie i szybko już w pierwszej rundzie walki.

Fame MMA wkrótce ogłosi wielki hit. Boxdel chce walczyć z Wojtkiem Golą

Teraz Boxdel zapowiada, że po raz trzeci chce wejść do oktagonu. Podkreśla, że marzy mu się walka ze swoim przyjacielem i wspólnikiem…Wojtkiem Golą! Problemem może być jednak złapanie się w odpowiednim limicie wagowym. Boxdel jest bowiem dużo cięższy od swojego ewentualnego rywala.

Borek i Stanowski kpią z Lecha Poznań. Teraz zaczyna kpić cały kraj

– Gola coś tam pisze, ze nie chce walczyć w kategorii do 100 kg – mordo, ja zejdę na 100 kg, a Ty zmasuj na 95 i jeszcze za każdy kilogram przewagi dam Ci +10 tyś PLN – napisał na swoim instagramie Boxdel. Dlatego warto zapytać: czy więc dojdzie do tej walki na Fame MMA 9?

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Michał “Boxdel” Baron (@boxdel)