Miodowe lata – gdzie oglądać ZA DARMO? Całe odcinki „Miodowych lat” w internecie

Miodowe lata gdzie oglądać całe odcinki w internecie online za darmo

Polsat emituje „Miodowe lata” już tylko sporadycznie. Całe odcinki pojawiają się co prawda na innych kanałach, ale – jak wiadomo – Polacy od dłuższego czasu wolą oglądać je online. Czy można znaleźć całe odcinki „Miodowych lat” w internecie do obejrzenia za darmo?

Całe odcinki serialu Miodowe lata ZA DARMO i bez reklam w internecie?

Oczywiste jest, że znacząca większość internautów nie przepada za reklamami. Zwłaszcza w materiałach wideo. A już tym bardziej, gdy mowa o oglądaniu ulubionego serialu. Nic więc dziwnego, że szukamy materiałów najchętniej dostępnych do oglądania za darmo i bez reklam. Czy serial Polsatu „Miodowe lata” można znaleźć w takiej formie?

Właścicielem praw do „Miodowych lat” jest niezmiennie telewizja Polsat. Choć pojawiła się fanowska inicjatywa, by Miodowe lata pojawiły się na Netflixie, to jest mało prawdopodobne, by telewizja za jakąkolwiek cenę odsprzedała prawa Amerykanom. Gdzie można znaleźć całe odcinki bez reklam?

Gdzie oglądać Miodowe lata online?

Otóż „Miodowe lata” od jakiegoś czasu pojawiają się w serwisie YouTube. Jest to jednak nielegalne i – prędzej czy później – telewizja Polsat zleci usunięcie wszystkich materiałów. Jeśli mowa natomiast o legalnej platformie, to całe odcinki serialu „Miodowe lata”, bez reklam, można oglądać na platformie Ipla.tv. Co prawda w darmowej wersji będziemy widzieć reklamy, których jest zresztą w „Ipli” całkiem sporo.

Wystarczy jednak wykupić wersję bez reklam za 10 zł na miesiąc. Nie trzeba aktywować abonamentu na dłuższy okres, ani podawać danych karty. Można więc oglądać „Miodowe lata”, a konkretnie całe odcinki bez reklam, płacąc „dyszkę” np. przez PayU. Można użyć również PayPala czy BLIK-a. Można oczywiście szukać innych, darmowych sposobów na oglądanie serialu. Faktem jest jednak, że w takim przypadku zawsze napotkamy na pewne niedogodności.

Mianowicie albo jakość streamu będzie pozostawiać wiele do życzenia, albo po pewnym czasie Polsat po prostu usunie odcinki z nielegalnej platformy. Jeśli zatem chcemy oglądać całe odcinki „Miodowych lat” w dowolnym miejscu i czasie, trzeba zapłacić telewizji za dostęp do Ipli.