Urszula Dudziak będzie mieć kłopoty? Pokazała ZA DUŻO na antenie TVP

Już od wielu lat Urszula Dudziak nie była bohaterką skandalu. 77-letnia wokalistka, o której na nowo usłyszeliśmy po tym, jak została trenerką w „The Voice of Poland”, może mieć spore kłopoty z władzami Telewizji Publicznej. Czym podpadła szefom przy Woronicza?

Kurdej-Szatan zmieniła zdanie ws. aborcji? Zaskakujące słowa celebrytki

Kiedyś słynęła ze śpiewania, bywała na pierwszych stronach kolorowych pism. Później jednak media nieco „zapomniały” o Urszuli Dudziak. Ostatnie lata to jednak okres „drugiej medialnej szansy” dla legendy polskiego jazzu.

Urszula Dudziak podpadła władzom TVP. Trenerka „The Voice of Poland” powinna była się powstrzymać?

Jak wiadomo, władze telewizji przy Woronicza nie przepadają, by czołowe gwiazdy stacji angażowały się politycznie. Oczywiście gdy występuję przeciwko rządzącym. Z tego powodu nieprzyjemności miała chociażby Barbara Kurdej-Szatan.

Katarzyna Dowbor na zdjęciach sprzed 20 lat. Prowadząca "Nasz nowy dom" zmieniła się nie do poznania

Natomiast Urszula Dudziak, która otrzymała już niepierwszy angaż w TVP („Bitwa na głosy, „The Voice Senior”), najprawdopodobniej wsparła strajk kobiet. Zrobiła to „subtelnie” i niebezpośrednio. Ale konserwatywna część publiczności i tak nie kryje wściekłości. Trudna do przewidzenia jest również reakcja szefostwa TVP. Bo o ile starają się akceptować fakt, że wiele ich gwiazd ma poglądy zdecydowanie sprzeczne z rządzącymi, o tyle okazywanie ich – zwłaszcza na antenie Telewizji Publicznej – nie jest zbyt mile widziane.

Dudziak natomiast „pojechała po bandzie”. Legendarna wokalistka zjawiła się bowiem w programie „The Voice of Poland” z… błyskawicą przypiętą do kostiumu. Zdjęcia poniżej:

Urszula Dudziak The Voice of Poland TVP

Dudziak straci pracę w Telewizji Publicznej?

Osoby doceniające gest gwiazdy bronią jej co prawda. Słusznie zauważają, że nie powiedziała przecież wprost: „popieram antyrządowe protesty”. Faktem jest jednak, że jej występ z błyskawicą 'dziwnie' zbiegł się w czasie ze strajkami. Dodatkowo zastanawia fakt, że Urszula Dudziak nigdy wcześniej nie pokazywała się z podobnym symbolem.

[POST_Z link=https://plotto.pl/magda-gessler-pokazala-zdjecie-taty-jest-do-niego-bardzo-podobna/1914/]

Czy „The Voice of Poland” niespodziewanie zmieni skład? Oczywiście nie będzie to łatwe, gdyż obie strony wiąże precyzyjny kontrakt. Widownia TVP jest natomiast bardzo wyczulona na tego typu gesty. Tym bardziej w obliczu polaryzacji społecznej, podsycanej przez agresję radykalnych przedstawicieli obu stron trwającego w Polsce konfliktu.

źródło: otopress.pl, naTemat.pl

Załamana Edyta Górniak wyznała właśnie całą prawdę. Koszmar gwiazdy wyszedł na jaw