Basia Kurdej-Szatan po porodzie bardzo się zmieniła. Zdjęcie w obcisłej sukience pokazało wszystko

Basia Kurdej-Szatan

Ciąża dla każdej kobiety jest ogromnym obciążeniem. W czasie gdy w jej ciele rozwija się dziecko ciało kobiety bardzo się zmienia. Basia Kurdej-Szatan w swojej drugiej ciąży mocno przybrała na wadze, co było widoczne na publikowanych przez nią zdjęciach. Jednak dziś opublikowała fotografię, która wbija w fotel.

Basia Kurdej-Szatan nigdy nie wstydziła się swojego ciała. Nawet podczas ciąży dzieliła się z fanami zdjęciami w strojach kąpielowych czy bieliźnie. Niektóre z nich były naprawdę odważne, nawet jak na nią. Dodatkowe kilogramy u wielu kobiet powodują kompleksy, jednak aktorka nie zwracała na to uwagi. Do dziś wydawało się, że fakt iż przytyła zupełnie jej nie przeszkadzał. Portal internetowy Plotto.pl poinformował o genialnej metamorfozie Basi, która obecnie wygląda prawie tak samo jak przed porodem.

Urszula Dudziak będzie mieć kłopoty? Pokazała ZA DUŻO na antenie TVP

Basia Kurdej-Szatan miała dość swojej wagi

W organizmie kobiety w czasie ciąży i po porodzie hormony szaleją. Część kobiet po urodzeniu dziecka potrafi na zmianę śmiać się i płakać. Radość z pojawienia się nowego członka rodziny łączy się z obawami o życie codzienne, jednocześnie przeplatając ze smutkiem związanym ze swoim wyglądem. Jednak Basia Kurdej-Szatan udowodniła, że nawet w tym wyjątkowym czasie można odpowiednio zadbać o swoje ciało.

Czas pandemii i izolacji sprzyja przybieraniu dodatkowym kilogramom. Aktorka w czasie ciąży i po porodzie większość swojego czasu spędzała z rodziną w domu, co dodatkowo sprawiało, że wiele osób chętnie sięgałoby po niezdrowe smakołyki. Jednak Basia Kurdej-Szatan musiała wyjątkowo wysoko postawić sobie poprzeczkę, ponieważ mimo, że minęły dopiero 3 miesiące kobieta nie wygląda jakby była w jakiejkolwiek ciąży.

Załamana Edyta Górniak wyznała właśnie całą prawdę. Koszmar gwiazdy wyszedł na jaw

Niesamowite zdjęcie okrążyło sieć

Basia Kurdej-Szatan w czasie ciąży chętnie fotografowała swoje ciało, a szczególnie brzuch. W mediach społecznościowych dzieliła się wynikami sesji zdjęciowych podczas których odkrywała naprawdę wiele swojego ciała. Jednak szczególną uwagę przykuwa jej zdjęcie z wakacji na którym doskonale widać jak dużo przybrała na wadze aktorka.

Basia Kurdej-Szatan
Źródło: Instagram

Jednak w ostatnich dniach kobieta opublikowała zupełnie nowe zdjęcie. Basia Kurdej-Szatan zdecydowała się zaprezentować sukienki z jednego ze swoich ulubionych sklepów. Pierwsza z nich jest iście świąteczna, czerwona i obcisła, ze sporym dekoltem. Druga to szara, gładka sukienka, która u większości kobiet eksponowałaby wszystkie fałdki na brzuchu. Jednak aktorka w obu prezentuje się znakomicie, a jej poporodowy brzuch jest praktycznie niewidoczny.

Powrót do wagi sprzed ciąży dla wielu kobiet jest ogromnym wyzwaniem. Często te kilka/kilkanaście kilogramów jest wręcz niemożliwe do zrzucenia. Jednak Basia Kurdej-Szatan pokazuje, że dzięki wytrwałości można osiągnąć bardzo wiele. Po trzech miesiącach od porodu kobieta chętnie pokazuje swój niemal płaski brzuch i piękne nogi. Każda z pań chciałaby tak wyglądać.

Znamy sekret młodości Krzysztofa Ibisza. To wcale nie operacje plastyczne, wystarczy spojrzeć na te zdjęcia