Cezary Kucharski ostro o Stanowskim. Dziennikarz odpowiada!

Cezary Kucharski

Cezary Kucharski postanowił w ostrych słowach skomentować działalność Krzysztofa Stanowskiego. Dziennikarz nie pozostał mu jednak dłużny i odpowiedział na jego słowa.

Cezary Kucharski nie ma ostatnio najlepszej prasy. Mowa oczywiście o jego sporze z Robertem Lewandowskim, którego przez wiele lat jako agent reprezentował. Teraz panowie wkroczą najprawdopodobniej na sądową ścieżkę, a ich konflikt trafił już na łamy mediów.

Kucharski znalazł się pod ostrzałem niektórych dziennikarzy. Jednym z nich jest Krzysztof Stanowski, który nagrał nawet cały film nt. sporu „Kucharza” z napastnikiem Bayernu Monachium. Nie zostawił w nim na byłym agencie „Lewego” suchej nitki.

Teraz głos w całej sprawie zabrał Kucharski, który uderzył w „Stana”. „Wiele osób,mediów chce konfrontować mnie ze Stanowskim..jeśli wierzycie w kłamstwa,manipulacje,które pisze od lat,wygaduje na mój temat-jest to Wasza sprawa.Ponad 20 lat uważam Stanowskiego za największe medialne”szambo”trawiące piłkę i standardy. Nie będę się z nim tam taplał” – napisał Cezary Kucharski na Twitterze (pisownia oryginalna).

Cezary Kucharski uderza w Stanowskiego. Dziennikarz odpowiada

Wpis Kucharskiego odbił się szerokim echem wśród piłkarskiej społeczności. Dotarł oczywiście do Stanowskiego, który nie pozostawił jego słów bez odpowiedzi. Również zamieścił wpis na Twitterze, w którym odniósł się do wypowiedzi agenta piłkarskiego.

„O tym, jak dobrą mam czutkę do ludzi najlepiej świadczy fakt, że rozpracowałem Cezarego Kucharskiego ponad 20 lat temu, a duża część środowiska piłkarskiego potrzebowała na to odrobinę więcej czasu” – napisał komentując wpis Cezarego Kucharskiego.

Wiele wskazuje więc na to, że spór Kucharskiego ze Stanowskim potrwa nadal. Ten drugi nie oszczędza bowiem byłego piłkarza Legii i regularnie punktuje go w social media.