Boniek udostępnił wzruszający film, a kibice… bezwzględni. Znów te same komentarze (WIDEO)

Boniek

Zbigniew Boniek pewnych pytań i sugestii musi mieć już dość. Zwłaszcza, że prześladują go nawet w sytuacjach, gdy prezes PZPN chciałby się kompletnie od nich odciąć. Podobnie było ostatnio, gdy popularny „Zibi” zamieścił na swoim Twitterze wzruszające nagranie.

Zbigniew Boniek jest ostatnio w centrum uwagi. Wczoraj odbyło się bowiem losowanie grup el. MŚ 2022 w Katarze. Każdy czekał więc na komentarz szefa polskiej federacji piłkarskiej. Ten wyglądał jednak na zadowolonego, szczególnie z faktu, iż nasza drużyna wylosowała reprezentację Anglii.

„Welcome England” – napisał krótki „Zibi” na swoim profilu społecznościowym. Jego wpis natychmiast storpedowali internauci, którzy nie podzielają entuzjazmu prezesa PZPN. „Goodbye Katar” – odpisał jeden z nich.

To jednak nie koniec. Dzień później Boniek chciał bowiem nieco odciąć się od futbolu. Na swoim profilu zamieścił wzruszające nagranie, pod którym… znów pojawiły się nieprzyjemne komentarze.

Boniek zamieścił wzruszający film. Kibice bezwzględni

Prezes PZPN wrzucił na swój twitterowy profil wzruszający film. Widać na nim, jak młody mężczyzna kupuje od staruszki kwiaty. Następnie, gdy ta przekazuje mu towar, on decyduje się wręczyć go właśnie jej. Kobieta jest wyraźnie poruszona. „Są jeszcze piękne gesty, brawo” – napisał Boniek.

Mogłoby się wydawać, że takie nagranie raczej nie wywoła fali kontrowersyjnych komentarzy. Nic bardziej mylnego. Internauci powiązali je bowiem… z selekcjonerem Jerzym Brzęczkiem. „Kibice czekaja na taki piekny gest w kwestii selekcjonera” – napisał jeden z nich sugerując, że Boniek powinien się pożegnać z trenerem kadry, Jerzym Brzęczkiem. „Przenośnia do sytuacji Selekcjoner – Prezes” – napisał inny z komentujących.

Trzeba przyznać, że „Zibi” nie ma łatwego życia. Cały czas znajduje się pod ostrzałem kibiców. On sam wydaje się jednak niewzruszony. Niedawno, w programie Footruck, zapowiedział bowiem, że nie zwolni Brzęczka z posady selekcjonera. Dał mu tym samym kolejny, duży kredyt zaufania i zapewnił spokój na kolejne miesiące.

źródło: Twitter/Zbigniew Boniek