Dawny sposób na powiększanie ust wraca do łask. Nastolatki oszalały na jego punkcie, jednak jest bardzo niebezpieczny

powiększanie ust, zalotka do rzęs, nastolatki

Dla wielu kobiet uroda to jedna z najważniejszych kwestii w dbaniu o siebie. Dzięki pięknemu makijażowi i wspaniałej fryzurze czują się pewniejsze siebie. Nic dziwnego, że nastolatki również chcą zadbać o swój wygląd i często decydują się na bardzo nieodpowiedzialne kroki. Tym razem w sieci króluje trend, dzięki któremu powiększenie ust zajmuje kilka minut.

Niestety, wiele rad, które udzielają beauty blogerki nie należą do bezpiecznych. Jednak nastolatki najczęściej nie przejmują się konsekwencjami swoich zachowań, dlatego tak ważne jest czujne oko rodziców i opiekunów. Każdego dnia nowy sposób na powiększenie ust zbiera całą rzeszę fanów, jednak do czasu, aż nie wydarzy się coś co doprowadzi do tragedii.

5 najbardziej zaskakujących zdjęć Dominiki Gwit. Dramatyczna przemiana widoczna gołym okiem

Powiększenie ust przez nastolatki zalotką do rzęs

Na kolejnych kanałach popularnych blogerek z radami dotyczącymi wyglądu pojawia się ten sam sposób. Na pierwszy rzut oka nie wydaje się on specjalnie niebezpieczny, może jedynie nieco dziwny. Jednak jak zapewniają kobiety jest w pełni skuteczny, a co najważniejsze, nie trzeba poświęcać na to wiele czasu.

Nastolatki chętnie biorą przykład ze swoich ulubionych blogerów i YouTuberów, więc nie dziwi nas fakt, że coraz więcej młodych dziewczyn robi to co one. Tym razem kreatywne internautki wymyśliły szybki sposób na powiększenie ust za pomocą zalotki do rzęs. Całość polega na tym, by ścisnąć zalotką jedną wargę dość mocno, poprzez spuchnięcie warga mimowolnie się powiększy.

Basia Kurdej-Szatan po porodzie bardzo się zmieniła. Zdjęcie w obcisłej sukience pokazało wszystko

Jak zapewniają blogerki, jedynym minusem jest krótkotrwałe działanie owej zalotki. Takie powiększenie ust będzie utrzymywało się przez kilkanaście/kilkadziesiąt minut. Następnie gdy krew znów zacznie dopływać do ust, powrócą one do swojej normalnej wielkości.

Niebezpieczne konsekwencje

Powiększanie ust od zawsze należało do bardzo popularnych ingerencji w ciało. Kobiety od lat chciały mieć piękne, duże usta na które mogłyby nałożyć szminkę. Jednak większość płci pięknej decyduje się na zabiegi w profesjonalnych klinikach, gdzie za często nie małe pieniądze osiągną wymarzony wygląd. Niestety, nastolatki często nie mogą pozwolić sobie na to by wydać kilkaset lub nawet kilka tysięcy złotych na owy zabieg, więc decydują się na domowe sposoby.

Wiele osób zapomina jednak, że tego typu działania mogą mieć poważne konsekwencje. Początkowo usta będą mocno podrażnione, może schodzić z nich skóra. Jednak im dłużej stosujemy taki sposób oraz im mocniej ściskamy konsekwencje będą coraz gorsze. Jeżeli decydujemy się na powiększenie ust za pomocą zalotki, możemy niekiedy bardzo zniszczyć sobie usta, przez co będziemy wyglądać tylko gorzej.

Szczepionka na koronawirusa. Osoby, które jej nie przyjmą mogą mieć poważne problemy, rząd już nad tym pracuje