Kamil Grosicki zmieni klub? Tajemnicza odpowiedź na pytanie Borka

Kamil Grosicki

Kamil Grosicki nie ma najlepszego czasu w zespole West Bromwich. Piłkarz dopiero niedawno, po raz pierwszy na poziomie Premier League, zasiadł na ławce rezerwowych, jednak na murawie się nie pojawił. Nie dziwią więc pytania o ewentualny transfer zawodnika. Jedno z nich zadał Mateusz Borek.

Kamil Grosicki przenosząc się do zespołu West Bromwich miał nadzieję, że wywalczy awans do Premier League. Udało mu się to, jednak obecność w elicie zdecydowanie mu nie służy. Trener zespołu nie widzi go bowiem w drużynie i powołuje do kadry meczowej.

To zmieniło się dopiero w ostatniej kolejce Premier League, gdy Polak znalazł się na ławce rezerwowych. Niestety, Slaven Bilić, chorwacki opiekun West Bromu, nie zdecydował się desygnować go na murawę. Nie dziwi więc, że coraz częściej pojawiają się pytania o przyszłość skrzydłowego reprezentacji Polski.

Jedno z nich, podczas programu Kanału Sportowego, zadał dziennikarz Mateusz Borek. Kamil Grosicki odpowiedział na nie jednak bardzo tajemniczo.

Kamil Grosicki zmieni klub? Tajemnicza odpowiedź piłkarza reprezentacji Polski

Podczas rozmowy z Grosickim na antenie Kanału Sportowego Mateusz Borek zapytał wprost, czy dzieje się coś ws. ewentualnej zmiany klubu przez Polaka. „Grosik” nie chciał jednak komentować całej sprawy i odpowiedział dość wymijająco.

„Spokojnie na razie… Jeszcze walczę i jeszcze do stycznia jestem… walczę, o tak powiem” – oświadczył Kamil Grosicki. Piłkarz zapewne chciał w ten sposób odsunąć od siebie medialny szum, który rodzi się wokół jego osoby przy okazji każdego okienka transferowego. Oliwy do ognia dolewa jednak zwykle sam zainteresowany, który negocjacje transferowe prowadzi zwykle w ostatnich godzinach przed zakazem transakcji na rynku piłkarskim.

Właśnie z tego zażartował Krzysztof Stanowski, który w studiu Kanału Sportowego przysłuchiwał się rozmowę. „Kamil, może warto byłoby zacząć przygotowywać ten transfer. Taka moja sugestia” – powiedział „Stano”. „Dlatego właśnie powiedziałem, że do 31 stycznia walczę” – wyjaśnił Kamil Grosicki.

Rozmowy możecie wysłuchać klikając w poniższy link. Początek „transferowego” tematu od 1:53:03

źródło: YouTube/Kanał Sportowy