Pogoda tuż przed świętami zwariuje. Polacy będą zszokowani, gdy wyjrzą za okno

Pogoda przed Świętami Boże Narodzenie Wigilia 2020 Prognoza pogody

Prognoza pogody na okres przed Świętami Bożego Narodzenie nie napawa optymizmem. Wszystkie prognozy długoterminowe są bowiem zgodne. Co ciekawe, „na ostatniej prostej” przed Wigilią nastąpi nagła zmiana.

Te święta będą inne, niż wszystkie. Ale nie tylko ze względu na szczególne obostrzenia, jakich jest nam dane przestrzegać. Również aura niemiło nas zaskoczy. Szczególnie odczujemy to w najważniejszych dla naszej tradycji dniach.

Pogoda zaskoczy przed świętami, nagłe zmiany tuż przez Wigilią

Długoterminowa prognoza pogody nie pozostawia złudzeń. Zresztą w wielu źródłach przewidywania się pokrywają. Zastanawialiśmy się czy w grudniu będzie śnieg. Okazuje się, że tak – zresztą już przecież w wielu miejscach kraju prószył. Natomiast w same dni świąteczne… biało nie będzie na pewno. Co dostaniemy w zamian?

Otóż, jak wynika z prognozy pogody przygotowywanej dla serwisu pogoda.interia.pl, jeszcze 21 i 22 grudnia będziemy widzieć za oknami śnieg, a przynajmniej deszcz ze śniegiem. Później będzie już tylko bardziej ponuro. Już w środę, poprzedzającą dzień Wigilii, będzie w większości kraju 4 stopnie na plusie i pochmurno. A 24 grudnia?

Nie będzie lepiej. Pogoda w Wigilię to także 4 stopnie i również pochmurno. Nie będzie padać, nie będzie sypać śnieg. Co ciekawe, dzień później – a więc w Boże Narodzenie – zmieni się niewiele. Z tym, że… będzie o jeden stopień cieplej. To kolejny rok, w którym – wyglądając za okno w poszukiwaniu pierwszej gwiazdki – zobaczymy szaro-bury krajobraz, zamiast obrazków okolicy pokrytej białym puchem.

  1. Dawny sposób na powiększanie ust wraca do łask. Nastolatki oszalały na jego punkcie, jednak jest bardzo niebezpieczny
  2. Właściciele Otopress odpowiadają na zarzuty. “Są absurdalne, trwają czynności prawne”
  3. Martyna Wojciechowska zakochana po uszy. W romantycznym wpisie wyznaje dlaczego wybrała właśnie Kossakowskiego
  4. 5 najbardziej zaskakujących zdjęć Dominiki Gwit. Dramatyczna przemiana widoczna gołym okiem