Nowy film Tomasza Sekielskiego o brutalnej rzeczywistości. Premiera 10 grudnia

10 grudnia ukaże się nowy film Tomasza Sekielskiego pt. „Rok we mgle”. Film opowiada o pandemii koronawirusa, o tym jak Polska radziła sobie i jak walczy z rozwijającą się pandemią. Czy nowy film Sekielskiego będzie kolejnym hitem?

Rok 2020 przejdzie do historii. Nasze życie wywróciło się do góry nogami, po tym jak prawie cały świat opanowała pandemia koronawirusa. Choć wszystko zaczęło się w chińskim Wuhan jeszcze w 2019 roku, to właśnie kolejne miesiące zdefiniowały świat na nowo. Zabójczy wirus szybko opanował cały świat, w tym Polskę.

Nowa choroba w Azji? Indie wstrzymały oddech

Sekielski sprawdził, jak Polska walczy z koronawirusem

Tomasz Sekielski w filmie „Rok we mgle” ukazuje, jak polskie władze radziły sobie od pierwszych miesięcy z pandemią koronawirusa. Czy Polska była gotowa na walkę z wirusem SARS-CoV-2? Historia opowiedziana przez dziennikarzy Onetu jest relacją przebiegu epidemii oraz ukazaniem wszelkich nieprawidłowości w działaniu władz.

Czy „Rok we mgle” będzie takim hitem jak poprzednie filmy Sekielskiego? „Tylko nie mów nikomu” oraz „Zabawa w chowanego” odbiły się szerokim echem nie tylko w Polsce. Dzieła Sekielskiego obejrzały miliony osób, a niektóre fragmenty filmów cytowane były media na całym świecie. Premiera najnowszego filmu Tomasza Sekielskiego już 10 grudnia w Onecie.

Rasistowski skandal czy nadmierna reakcja? Michał Listkiewicz odnosi się do Murzynka Bambo