TVP organizuje sylwestra w rytmie disco! Pierwsze gwiazdy ogłoszone

W tym roku „Sylwester Marzeń” w Telewizji Polskiej będzie szczególny. Event odbędzie się z zachowaniem najwyższych zasad bezpieczeństwa. Sylwester „Dwójki” zorganizowany będzie w rytmie disco, a telewizja ogłosiła już pierwsze nazwiska gwiazd.

Telewizja Polska przedstawiła pierwsze gwiazdy, które będą nam towarzyszyć w sylwestrową noc. Na scenie „Dwójki” podczas „Sylwestra Marzeń” zobaczymy m.in. niezwykle popularnego Zenka Martyniuka, zjawiskową Cleo i lubianego Marcina Millera, gwiazdę zespołu „Boys”.

  • W tym trudnym czasie pandemii chcemy dać Widzom radość, ale również wytchnienie i przekazać pozytywną energię. Zachęcamy Was do pozostania w domach i zapraszamy do wspólnej, bezpiecznej zabawy przed telewizorami” – ogłosiła Telewizja Publiczna. 

Kolejne nazwiska będą sukcesywnie ogłaszane. Scena disco jest w Polsce gigantyczna, dlatego fani spodziewają się wielu fantastycznych występów swoich ulubionych artystów disco polo. „Sylwester Marzeń” w TVP to od wielu lat impreza, która organizowana jest z wielką pompą.

Influencerki marzą o walkach w federacji FAME MMA. Gwiazdy błagają o angaż

Sylwester w Polsacie i TVN

Polsat poinformował, że gwiazdami ich sylwestrowego koncertu będą: Alicja Majewska, Dawid Kwiatkowski, Boney M., Loony czy Maize Williams. Stacja zorganizuje sylwestrowe granie w dwóch warszawskich studiach.

Z kolei TVN nie planuje w tym roku koncertowego grania. Stacja szykuje natomiast filmowy seans. Widzowie, którzy wybiorą TVN obejrzą m.in. „American Pie II” czy „Nigdy w życiu!”.

Z Marylą Rodowicz dzieje się coś niedobrego? „Po tej chorobie to chyba coś nie tak z głową”