Mocne słowa popularnej aktorki: „Jesteśmy więźniami i zakładnikami”

Grażyna Wolszczak to niezwykle popularna aktorka, znana m.in. z serialu „Na Wspólnej” jako Basia Brzozowska. W rozmowie Newserią wyznała szokującą prawdę na temat koronawirusa. 

Pandemia koronawirusa zmieniła nasze życie. Nie inaczej wygląda sytuacja wśród gwiazd. Grażyna Wolszczak przyznała w rozmowie z Newserią, że sama była zakażona koronawirusem.

– Coraz więcej osób przeszło COVID, ja też – wyznała Wolszczak.

Aktorka czuje się obecnie bezpiecznie, ponieważ „nie jest już zagrożeniem dla innych”.

Influencerki marzą o walkach w federacji FAME MMA. Gwiazdy błagają o angaż

Szczepionka na koronawirusa ratunkiem

Wolszczak ma ogromną nadzieję, że szczepionka przeciw COVID-19 zwiększy poczucie bezpieczeństwa w społeczeństwie. Aktorka, jako ozdrowieniec, nie myśli jednak przesadnie o tym, co szczepionka zmieni w życiu. – Nie rozwijam swojej wyobraźni na ten temat. Miejmy nadzieję, że zmieni na dobre – dodaje 62-letnia Wolszczak, która w tym roku wystąpiła w filmie „Asymetria” jako Wójcikowa.  

Nowa choroba w Azji? Indie wstrzymały oddech

Aktorka wyznała również, że nie traci nadziei i wierzy, że szybko wrócimy do normalności. – Jesteśmy więźniami i zakładnikami tej sytuacji.

– Ciągle nie tracimy nadziei w tym zawieszeniu, że za sekundę to wszystko wreszcie odpuści i wrócimy do normalności – dodaje w rozmowie z Newserią Grażyna Wolszczak.