Niewiarygodne! Sławomir Peszko przez piwo stracił pół miliona złotych

Sławomir Peszko końcem listopada był gościem Filipa Nowobilskiego na kanale „Duży w Maluchu”. Były reprezentant Polski zwierzył się ze swoich nieudanych inwestycji – na jednej z nich stracił aż pół miliona złotych!

Peszko, który jest bohaterem wielu memów, opowiedział kilka historii o swoich udanych i nieudanych inwestycjach. Peszko zainwestował w przeszłości w sprzedaż piwa i na tym biznesie stracił 500 tysięcy złotych.

– Znowu ludzie powiedzą, że Peszko to alkoholik, ale chciałem kiedyś zainwestować w piwo. Z moim byłym menedżerem wyłożyliśmy po pół miliona, na szybko. W maju kupiliśmy piwo z Niemiec, nazywało się Frankfurter, bardzo dobre. Mieliśmy sprowadzić do Polski parę tirów i sprzedać. Piwo przyszło w maju, a data ważności wskazywała na wrzesień. Dwa miesiące na sprzedaż? Bez szans, ani piwa, ani pieniędzy – zdradził Peszko w wywiadzie udzielonym na kanale „Duży w Maluchu”.

Inne biznesy Sławomira Peszki

Obecnie Peszko działa m.in. w deweloperce, ale branża około alkoholowa również nie jest mu obca.

Piłkarz Wieczystej Kraków nawiązał współpracę z firmą Xblitz, producentem wideorejestratorów oraz alkomatów. Peszko jest więc główną twarzą reklam alkomatów, co idealnie współgra z jego medialnym wizerunkiem.

Influencerki marzą o walkach w federacji FAME MMA. Gwiazdy błagają o angaż