Edyta Górniak czuje telepatyczną bliskość ze swoimi fanami

Edyta Górniak w ostatnich tygodniach zyskuje na popularności w sieci. Gwiazda show-biznesu zdawała relację na Instagramie, mówiąc m.in. o bliskości telepatycznej, cukrze jako narkotyku i uśmierconej wodzie.

Piosenkarka ostrzegała swoich fanów przed zachodzącymi w naszej galaktyce zmianami energetycznymi. Swoją trzygodzinną relację na Instagramie gwiazda urozmaiciła w wywód o bliskości telepatycznej na tym portalu społecznościowym oraz zwróciła uwagę na zdrowy tryb życia.

Michał Szpak w ostrych słowach wypowiedział się o Tadeuszu Rydzyku

Edyta Górniak namawia do oczyszczenia życia

Podczas trzygodzinnego live’a Edyta Górniak deklarowała, że ma w planach odcięcie się od Internetu. Gwiazda już teraz postanowiła odpocząć od szybko pędzącego świata w wielkim mieście i wyruszyła w malownicze góry.

Górniak opowiedziała o nowej roli Instagrama w jej życiu. – To już nie jest Instagram, który ma followersów – wyznała celebrytka. – To jest bliskość telepatyczna, rodzinność, wyczuwanie siebie. Wy jesteście częścią mnie i być może ja jestem częścią was – dodała 48-latka.

Artystka zwróciła również uwagę, by jej fani mieli odwagę do oczyszczenia swojego życia i aury.

Trzeba uważać na cukier i alkohol

Edyta Górnika odniosła się również do zdrowego trybu życia. – Butelkowana woda zawsze musi być uśmiercona – mówiła piosenkarka, która poleca picie wody z górskich potoków.

Influencerki marzą o walkach w federacji FAME MMA. Gwiazdy błagają o angaż

– Odmawiajcie sobie cukier, to jest jeden z najpotężniejszych narkotyków – ostrzega Edyta Górniak, dodając, że warto uważać również na alkohol, mięso, a nawet ryby.