Rozenek pokazała swoją choinkę. Jeden szczegół widoczny na zdjęciu rozwścieczył katolików

Małgorzata Rozenek Majdan choinka Instagram

Małgorzata Rozenek pokazała na Instagramie zdjęcie swojej choinki. Jest zresztą niepierwszą gwiazdą, która pochwaliła się świątecznym drzewkiem w mediach społecznościowych. Jednakże jeden szczegół szczególnie nie spodobał się polskim katolikom.

Rozenek-Majdan uwielbia dzielić się w social mediach momentami ze swojego życia. Pokazuje zarówno, jak spędza czas z mężem, jak i to, w jaki sposób dba o siebie. W okresie przedświątecznym gwiazda dokumentuje oczywiście przygotowania do Bożego Narodzenia.

Choinka, której zdjęcie zamieściła, pozornie nie powinna wzbudzać kontrowersji. Wielu fanów zamiast na samo drzewko, zwracało uwagę na przytulny wystrój salonu w domu Majdanów. Wielu jednak wyraziło dezaprobatę w związku z samym faktem, że Małgorzata Rozenek… ubrała choinkę.

Choinka u Małgorzaty Rozenek. Gwiazda pokazała drzewko, wielu internautów nie kryje zdziwienia

Jak wiadomo, kilka tygodni temu Małgorzata Rozenek poparła strajk kobiet. Ba! Kobieta wręcz w wulgarny sposób odnosiła się do Jarosława Kaczyńskiego i prezydenta Andrzeja Dudy. Tego drugiego nazwała – mówiąc w jak najbardziej parlamentarnych słowach – damskim przyrodzeniem.

To oczywiście jeszcze bardziej spolaryzowało nastroje. Dziś natomiast Rozenek ostentacyjnie obnosi się z obchodzeniem Świąt, które wielu polskich katolików uważa za „swoje”. Stąd też pod wpisem gwiazdy pojawiło się wiele komentarzy nawiązujących do jej proaborcyjnych stanowisk, jakie wygłaszała nie tak dawno. Pojawiły się nawet sugestie, że zamiast tradycyjnej gwiazdy na szczycie choinki w domu Małgorzaty Rozenek, powinna pojawić się… błyskawica.

Małgorzata Rozenek choinka Instagram

Raczej trudno przypuszczać, by Rozenek kierowała się szczególnym przywiązaniem do wiary katolickiej, zamieszczając taki wpis. Dla gwiazd Instagrama okres przedświąteczny jest raczej okazją do zgarniania lukratywnych współprac reklamowych. Gdy nadchodzi Boże Narodzenie, przy okazji którego Polacy przecież również wręczają sobie prezenty pod choinkę, za reklamę chętnie płacą chociażby producenci biżuterii, elektroniki czy kosmetyków.