Krychowiak nie wytrzymał. Zaczął odpowiadać internautom i… dał radę!

Krychowiak

Grzegorz Krychowiak to postać nieprzeciętna. Zarówno na boisku, jak i poza nim. Ostatnio piłkarz znów to udowodnił wchodząc w dyskusję z internautami.

Grzegorz Krychowiak zapewne nie spodziewał się, że publikując wpis dotyczący garniturów produkowanych przez jego firmę Balamonte wywoła taką dyskusję. A jednak. Ku zaskoczeniu piłkarza pod zdjęciem i wpisem zaroiło się od rozmaitych, niekiedy hejterskich komentarzy.

Zawodnik Lokomotiwu Moskwa, tym razem ku zaskoczeniu internautów, nie postanowił przyglądać się temu biernie. Zasiadł za klawiaturą i zaczął… odpisywać. Wywołał tym samym wielką dyskusję, która zakończyła się ponad tysiącem komentarzy.

Niektóre z nich, szczególnie te, które publikował Krychowiak, krążą w formie screenów po piłkarskich forach i grupach. Zawodnik reprezentacji Polski zaprezentował się bowiem jako prawdziwy mistrz ciętej riposty.

Grzegorz Krychowiak poszedł na wojnę z internautami

Popularny „Krycha” nie przyglądał się biernie krytyce internautów. Zaczął publikować komentarze, które szybko odbiły się szerokim echem wśród piłkarskiej społeczności. Zawodnik uznał najwidoczniej, że w ten sposób stłamsi hejt, które wylał się pod zamieszczonym przez niego postem.

„W tych garniturach lepiej wyglądasz jak w reprezentacji” – napisał jeden ze złośliwych internautów. „Nie chciałbym psuć tego wyrafinowanego żartu, ale w zasadzie o to chodzi w garniturach” – odpisał mu Grzegorz Krychowiak, który postanowił zabawić się w mistrza ciętej riposty. To oczywiście nie koniec. Zawodnik Lokomotiwu Moskwa dalej brylował bowiem równie dobrą formą.

„Gdyby zaczął grać w reprezentacji, jak się obnosi ze swoim bogactwem, to przypuszczam, że bylibyśmy potentatem piłkarskim na świecie” – skomentował jeden z użytkowników Facebooka. „Gdyby…” – odpisał mu „Krycha”. „Proszę Pana, to nie jest obnoszenie się tylko zwykła reklama. Która może się podobać lub nie, rozumiem, że Pani się nie podoba. Dziękuję za opinię” – dodał chwilę później reprezentant Polski.

„Polski Beckham! Wracaj do zdrowia i pokaż wszystkim ze od Ciebie zaczyna sie skład w reprezentacji!” – napisał z kolei inny kibic. „Musicie się zdecydować Beckham czy Ramos. Warto też rozważyć polski Krychowiak” – zareagował gracz moskiewskiego Lokomotiwu.

Więcej wpisów w komentarzach pod załączonym zdjęciem.